مارلون ویانز در کمدی اکشن Ride or Die بازی می‌کند

21 May 2020 - 14:00

طبق خبر منتشر شده از سوی پایگاه خبری هالیوود ریپورتر، ستاره فیلم White Chicks، مارلون ویانز (Marlon Wayans) در کمدی رومانتیک Ride or Die حضور خواهد داشت که شبیه When Harry Met Sally است با این تفاوت که این فیلم تنفگ هم دارد. نیل اچ مورتیز (Neal H. Mortiz) این پروژه را از طریق کمپانی Original Film تولید می‌کند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

ویانز در بیانیه‌ای اظهار داشته:

من و ریک این پروژه را یک فرنچایز می‌دانیم و کار کردن با نیل که استاد فرنچایزهاست، آن را گزینه مناسبی می‌کند.

کمدی Ride or Die داستان کارآگاه دزدی، مارتین بنکس، کارآگاه حرفه ای و بخش مواد مخدر، تیم مور، است. وقتی این دو با هم برای پیدا کردن یک میلیارد دلار دزدی شده از صندوق کمپانی دارو سازی چند ملیتی همکاری می‌کنند، گلوله و باروت است که شلیک می‌شود و خیابان‌های شیکاگو را تهدید می‌کند.

مورتیز نیز گفته:

این فرصت دست داد تا این فیلم نامه را بخوانم و سریع قبولش کردم، به ندرت پیش می‌آید فیلم نامه‌ای با چنین مفاهیم و روابطی بخوانم.

ویانز علاوه بر بازی در این فیلم، یکی از نویسندگان کار با همکاری ریک آلوارز (Rick Alvarez) است که تهیه کننده کار از طریق Ugly Baby است. توبی آسکر (Toby Ascher) از Original Film آن را تولید می‌کند.

مارلون ویانز در کمدی‌هایی همچون Scary Movie, White Chicks, Little Man, Norbit, A Haunted House, Heat and Sextuplets بازی کرده است. او به زودی در فیلم شرح حال آرتا فرنکلین به نام Respect و درام کمدی جدید On the Rocks با بازی بیل موری (Bill Murrray) و رشیدا جونز (Rashida Jones) دیده می‌شود.

منبع: ComingSoon

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبطمطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.