مایکل بی فیلم میهجی درباره ویروس کرونا می‌سازد

21 May 2020 - 15:00

چه چیزی بهتر از زندگی در قرنطینه؟ چی بهتر از تماشای فیلم در این دوران! حداقل این چیزی است که مایکل بی (Michael Bay) بدان امیدوار است. طبق خبر منتشر شده از سوی پایگاه خبری ددلاین، کارگردان فیلم Transformers با آدام گودمن (Adam Goodman) از پارامونت همکاری می‌کند تا فیلم مهیج Sobgbird با بودجه پایین را درباره ویروس کرونا بسازند. زمان فیلم برداری این پروژه پنج هفته تخمین زده شده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

گویا با توجه به شرایط پیش آمده و اپیدمی شدن ویروس کووید ۱۹ در سراسر دنیا، بیشتر فیلم‌سازان قصد دارند با رعایت فاصله اجتماعی، دور کاری کنند و از بکارگیری بازیگران بصورت حضوری اجتناب کنند. بیشتر فیلم سازان از برنامه‌هایشان به کمپانی ها و استودیوهایی که چراغ سبز بهشان داده‌اند، گفته‌‌اند. روش کار بصورت تمرین از راه دور بازیگران است که گفته می‌شود به طریق Paranormal Activity و Cloverfield است.

داستان فیلم دو سال بعد را نشان می‌دهد که این بیماری هنوز از بین نرفته و بدتر شده و به جهش یافتنش ادامه می دهد. شخصیت‌ها با شرایط قرنطینه، دسیسه‌های دولت و پارانویید شدن کنار آمده اند.

بی این فیلم را بطور مشترک با گودمن و ابن دیویدسون (Eben Davidsob) از Invisible Narratives می‌سازد. آدام میسون کارگردان فیلم با فیلم‌نامه‌ای از سیمون یویز (Simon Boyes) است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.