چارلی هانم بازیگر فیلم اقتباسی Denali خواهد بود

23 May 2020 - 23:00

Spyglass Media Group قراردادی را برای اقتباس خاطرات عکاس ماجراجو بن مون (Ben Moon) بانام Denali: A Man A Dog, A Friendship Of A Lifetime به امضا رسانده است. چارلی هانم (Charlie Hunnam) ستاره‌ی این اثر که داستان درامی درباره‌ی دوستی ۱۵ ساله‌ی مون و یک سگ نجات است خواهد بود و مکس وینکلر (Max Winkler) وظیفه‌ی اقتباس و کارگردانی آن را بر عهده دارد. هانم به همراه آلبرت برگر (Albert Berger) و ران یرکسا (Ron Yerxa) از کمپانی Bona Fide Productions تهیه‌کنندگی این عنوان را انجام خواهند داد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

«دنالی» (Denali) موجب همکاری دوباره‌ی وینکلر و هانم می‌شود که اخیراً در درام پیشِ روی «جانگل‌لند» (Jungleland) از کمپانی Lionsgate با بازی جک اوکانل (Jack O’Connell) و جسیکا به اردن (Jessica Barden) با یکدیگر همکاری کرده بودند. هانم پیش‌تر با برگر و یرکسا در فیلم «کوهستان سرد» (Cold Mountain) کارکرده بود.

تمام ماجرا از وقتی شروع که مون یک فیلم کوتاه ۸ دقیقه‌ای به نام دنالی به‌عنوان یک نامه‌ی عاشقانه به سگش ساخت. این فیلم بسیار دیده شد و میلیون نفر آن را تماشا کردند؛ در سال ۲۰۱۵ برنده‌ی چندین جایزه‌ی فستیوال‌های مختلف شد و شبکه‌های تلویزیونی آن را نمایش دادند. پنج سال بعد، شرکت نشر Penguin Random House کتاب خاطرات مون را در ژانویه منتشر کرد.

مون وقتی به شهر اورگن رفته بود و یک توله‌سگ را داخل پناهگاه دیده بود این سگ نجات را به سرپرستی گرفت. او خیلی زود متوجه یک ارتباط شد. هر دوی‌شان باهم به جاده زدند و طی یک ماجراجویی تمام آمریکای غربی را سفر کردند؛ این زمان بهترین سال‌های زندگی‌شان بود. اما وقتی بن متوجه علائم سرطان روده‌ی بزرگ خود در سن ۲۹ سالگی شد، به نبرد سختی با این بیماری وارد شد و دنالی تا زمانی که دوباره به سفر خود بازگشتند هرگز او را تنها نگذاشت. کمی پس‌ازاین ماجرا بود که دنالی به بیماری مشابهی مبتلا شد و بن شانس این را داشت تا لطف او را جبران کند.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.