اولین تصاویر فصل دوم سریال The Umbrella Academy منتشر شدند

17 June 2020 - 00:00

نتفلیکس اولین تصاویر فصل دوم سریال The Umbrella Academy «آکادمی چتر» را منتشر کرد. این تصاویر جدید نشان می‌دهند پس از پایان حماسی فصل اول، چه چیزی در انتظار خانواده هارگریوز است. این فصل از روی جلد دوم سری کامیکی Umbrella Academy به نام دالاس اقتباس شده ‌است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

به نظر می‌آید خانواده هارگریوز – لوتر (با بازی تام هوپر (Tom Hopper))، آلیسون (با بازی امی ریور لمپمن (Emmy Raver-Lampman))، دیگو (با بازی دیوید کاستانیدا (David Castañeda))، کلاوس (با بازی رابرت شیهان (Robert Sheehan))، بن (با بازی جاستین اچ. مین (Justin H. Min))، پنج (ایدن گلگر (Aidan Gallagher))، و Vanya (با بازی الن پیج (Ellen Page)) – از فاجعه‌ای که در پایان فصل اول در انتظار آن‌ها بود جان سالم به در برده‌اند. این کار به لطف قابلیت تلپورت پنج صورت گرفت، که متوجه شدیم می‌تواند با استفاده از آن در زمان هم سفر کند.

به دلایلی که احتمالا در فصل دوم مشخص خواهد شد، تیم در دهه ۱۹۶۰ گیر افتاده است. آن‌ها به دالاس ایالت تگزاس در دهه ۱۹۶۰ منتقل شده‌اند. در حالی که پنج توانست خودش و خانواده‌اش را نجات دهد، آن‌ها را به زمان‌های مختلفی در یک دهه فرستاد. یکی از مشکلات آکادمی چتر در فصل دوم این است که باید حین زندگی در دهه ۶۰ یکدیگر را پیدا کنند. همچنین پنج متوجه می‌شود که یک آخرالزمان دیگر در راه است. پس آن‌ها باید هرچه زودتر یکدیگر را پیدا کنند تا از وقوع این فاجعه جلوگیری کنند.

در این تصاویر همچنین شاهد چهره‌های جدیدی هستیم که در فصل دوم به سریال می‌پیوندند. یکی از تصاویر شخصیت سیسی (با بازی مارین ایرلند (Marin Ireland))، یک زن خانه‌دار اهل تگزاس را به تصویر می‌کشد که گویا با وانیا دوست شده‌ است. تصویر دیگری گروهی سه نفره از قاتلان سوئدی (با بازی تام سینکلر، کریس هولدن – رید و جیسون بریدن) را نشان می‌دهد که دشمن آکادمی چتر هستند.

فصل دوم سریال The Umbrella Academy در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۱۰ مرداد) پخش خواهد شد.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.