تریلر سریال Cursed با بازی کاترین لانگفورد منتشر شد

19 June 2020 - 09:00

در حالی که فصل چهارم سریال ۱۳Reasons Why «سیزده دلیل برای اینکه» به تازگی از نتفلیکس پخش شده، کاترین لانگفورد (Katherine Langford) در سریال جدیدی از این سرویس استریم حضور یافته و حالا اولین تیزر این سریال به نام Cursed «نفرین‌شده» منتشر شده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

این سریال بازگویی متفاوتی از افسانه شاه آرتور است که داستان را از دیدگاه نیموئه (با بازی لانگفورد) روایت می‌کند و او را در مسیر قدرت قرار می‌دهد. پس از درگذشت مادرش، نیموئه با یک سرباز مزدور به نام آرتور (با بازی دیون ترل (Devon Terrell)) متحد شده و این دو تلاش می‌کنند تا جادوگر مرلین (گوستاف اسکارشگورد (Gustaf Skarsgård)) را پیدا کنند و شمشیر باستانی را به او تحویل دهند.

این سریال براساس رمانی نوشته توماس ویلر (Thomas Wheeler) و فرانک میلر (Frank Miller) ساخته شده است. لانگفورد قطعا بازیگر مستعدی است و می‌تواند نقش اصلی چنین سریال قابل‌توجهی باشد، و ظاهر تریلر هم توجه ما را به خودش جلب می‌کند. سکانس‌های اسلوموشن با ادیت‌های منسجم، تکنیک خوبی برای جلب توجه مخاطبان است، اما تاریکی و خشونت این داستان است که می‌تواند Cursed را به یک سریال فانتزی نوجوانانه و موفق تبدیل کند.

سریال Cursed در تاریخ ۱۷ ژوئیه (۲۷ تیر) پخش خواهد شد.

منبع:‌ Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.