درو گادرد به تیم سازنده فیلم Hail Mary با بازی رایان گاسلینگ پیوست

20 June 2020 - 23:30

درو گادرد (Drew Goddard) برای کمک به کارگردانان فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) به فیلم علمی‌ تخیلی Hail Mary با بازی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) پیوست. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

این پروژه براساس رمانی نوشته اندی ویر (Andy Weir) نویسنده رمان The Martian «مریخی» ساخته می‌شود که گادرد اقتباس آن رمان را هم برعهده داشت، پس سبک این دو فیلمنامه شباهت زیادی به هم دارند. گادرد به دلیل تقویم کاری شلوغش هنوز رسما با نوشتن اقتباس این رمان موافقت نکرده، اما ممکن است در آینده نوشتن فیلمنامه را برعهده بگیرد. فعلا او همراه با لرد و میلر در حال کار روی داستان فیلم است.

در فیلم Hail Mary، گاسلینگ نقش یک فضانورد را بازی می‌کند که بدون اینکه چیزی به یاید بیاورد درون سفینه خودش بیدار می‌شود. او نه تنها میلیون‌ها مایل دور از خانه است، بلکه دو همکارش هم مرده‌اند، و او تنها امید بشریت برای جان سالم به در بردن از یک تهدید بزرگ است.

گادرد نویسنده و کارگردان فیلم‌های The Cabin in the Woods «کلبه‌ای در جنگل» و Bad Times at the El Royale «اوقات بد در ال رویال» است. او نویسندگی سریال‌های Lost «لاست»، Buffy the Vampire Slayer «بافی قاتل خون‌آشام‌ها» و Alias «آلیاس» را برعهده داشته و سریال محبوب Daredevil «دردویل» محصول نتفلیکس را ساخته است. دیگر فیلم‌هایی که او نوشته World War Z «جنگ جهانی زد» و Cloverfield «کلاورفیلد» هستند.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.