لوک ایوانز به سریال Nine Perfect Strangers پیوست

8 تیر 1399 - 11:00

مینی سریال جدید Nine Perfect Strangers محصول شبکه Hulu با در اختیار گرفتن لوک ایوانز (Luck Evans)  که به بازیگرانی همچون نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و ملیسا مک‌کارتی (Melissa McCarthy) می‌پیوندد، دامنه بازیگرانش را گسترش داده است. این بازیگر مجموعه فیلم‌های سریع و خشن، قرار است نقش لارس، یکی از شخصیت‌هاب اصلی Perfect Strangers را بازی کند و به منی جاکینتو (Manny Jacinto) پیوسته و هنوز باید منتظر ۵ بازیگر و ستاره بزرگ دیگر برای پیوستن به این پروژه باشیم. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

کیدمن و برونا پاپاندرا (Bruna Papandrea) فیلم‌نامه کار را از رمان پر فروش Nine Perfect Strangers نوشته لیان موریارتی (Liane Moriarty) اقتباس کرده‌اند که از طریق کمپانب Blossom Films و Made Up Stories ساخته می‌شود. دیوید ای کلی (David E. Kelley) و نویسنده Edge of Tomorrow، جان هنری باترورث (John Henry Butterworth) شورانرهای سریال و نویسندگان آن هستند.

سریال Nine Perfect Strangers  پایگاه سلامت و رفاه را نشان می‌دهد که قول بهبودی و تغییر می‌دهد، در حالی که نه شهروند عصبی تلاش می‌کنند زندگی بهتری داشته باشند. ماشا با بازی کیدمن، زنی است نه ماموریت دارد ذهن و جسم آ‌نها را بهبود بخشد اما این نه نفر نمی‌دانند چه چیزی در انتظارشان است.

پاپاندرا، استیو هاتنسکای (Steve Hutensky) و کیسی هاور (Casey Haver) از Made Up Stories و کیدمن و پر ساری (Per Saari) از  Blossom Films و موریارتی، کلی و باترورث تولید کنندگان سریال هستند.

قرار است این سریال از سال ۲۰۲۱ روی آنتن شبکه Hulu برود. این پروژه جدیدترین سریال Blossom Films, Made Up Stories و Endeavor Content است. Blossom Films تهیه کننده اجرایی فصل اول سریال Big Little Lies شبکه HBO است که ۸ نامزدی امی و ۵ جایزه از جمله جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای نیکول کیدمن و بهترین مینی سریال را گرفت.

منبع: comingSoon

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.