احتمال حضور جفری دین مورگان در فصل سوم سریال The Boys

5 July 2020 - 12:30

سال گذشته شاهد پخش سریال اقتباسی مورد انتظار The Boys ساخته گارث انیس (Gareth Ennis) و محصول آمازون بودیم و جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) یکی از طرفداران آن بود که درخواست بازی در این مجموعه را در توییتر داده بود و اریک کریپک (Eric Kripke) درخواست او را در توییتر پذیرفته است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

کریپک در مصاحبه با سایت خبری Collider، تایید کرده که برای این بازیگر ۵۴ ساله نقشی در ذهن دارد، چون این دو سر سریال Supernatural شبکه CW نیز با هم همکاری داشتند که مورگان نقش پدر وینچسترها را بازی می‌کرد و گویا در فصل سوم این سریال بازی خواهد کرد.

کریپک گفته:

ما به همکاری با هم علاقمندیم. چون می‌دانید که او در حال بازی در The Walking Dead است و پروژه دیگری دارد. اما درباره یک نقش با هم صحبت کردیم و شاید یک نقش دیگر هم باشد که داریم درباره‌اش صحبت می‌کنیم. ما هفته گذشته چندتا پیام به هم فرستادیم و سعی داشتیم بفهمیم چطوری او را به سریال بیاوریم. فکر نمی‌کنم موضوع خیلی مهمی باشد اما داریم درباره‌اش حرف می‌زنیم.

در فصل دوم، پسرها از دست قانون فرار می‌کنند و گیر Supes می‌افتند و سعی میکنند دوباره دور هم جمع شوند و علیه Vought مبارزه کنند. هیوی، میلک، فرنچی و کیمیکو سعی دارند گم شدن بوچر را طبیعی جلوه بدهند.

با اینحال، استارلایت باید مکانش را در The Seven هدایت کند در حالیکه هوملندر کنترل کامل اوضاع را در دست گرفته است.

قدرت او با اضافه شدن استورم‌فرانت، Supe دیوانه فضای مجازی، به خطر افتاده است. جدا از تمامی اینها، خطر ابر تبهکار داستان وجود دارد و باعث می‌شود واوت دنبال بزرگ کردن ترس ملت باشد.

اریک کریپک، سازنده سریال، فصل دوم را دیوانه کننده تر، عجیب‌تر، خشن‌تر و احساسی تر توصیف کرده است. قرار است سه قسمت اول ۴ سپتامبر پخش شوند و سپس ۵ قسمت دیگر هر هفته پخش گردند. می‌خواستیم زمان بیشتری برای ترسیدن، هضم داستان و بحث درباره آن داشته باشید.

سریال The Boys نشان می‌دهد وقتی ابر قهرمانانی که به اندازه سلبریتی‌ها، سیاستمداران محبوب هستند، و انعکاسی از خدا هستند، چطور می‌توانند از قدرتشان سوء استفاده کنند. آن بی قدرتی در برابر ابر قدرتی را نشان می‌دهد و جستجوی قهرمانانه برای افشای حقیقت درباره ابر گروه سون را به تصویر می‌کشد. این سریال یکی از کمیک‌های خشن است که نیمه تاریک ابر قهرمانان و شهرت را نشان می‌دهد.

ایوان گلدبرگ (Evan Goldberg) و سث روگن (Seth Rogen) این سریال را خلق کرده‌اند.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.