ستاره‌های فیلم Borderland مشخص شدند

7 July 2020 - 15:30

فیلم مهیج Borderland بازیگرانی همچون جان بویگا (John Boyega)، جک رینور (Jack Reynor)، جودی ترنر-اسمیت (Jodie Turner-Smith) و فلیسیتی جونز (Fleicity Jones) را در اختیار گرفته است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این فیلم داستان نظامی ایرلندی به نام مایکل با بازی رینور است که شاهد شلیک به زن باردارش توسط مامور SAS به نام تمپست با بازی بویگا در زمان آشوب در پناهگاه مرزی بوده است. وقتی تمپست به لندن باز می‌گردد تا عملیات تروریستی را انجام دهد، مایکل به واحد خدمات فعال (ASU) ملحق می‌شود که از غارت و ویرانی پایتخت انتقام می‌گیرد. این ماموریت برای مایکل شخصی است تا تمپست را به دام بیندازد و چیزی نمی‌تواند جلودار او برای گرفتن انتقام مرگ همسرش باشد.

کمپانی بریتانیایی Rocket Science کار فروش و سرمایه گذاری روی این پروژه را برعهده دارد که Endeavour Content حقوق داخلی‌اش را داراست.

کریس کوئن (Chris Coen)، ربه‌کا بروان (Rebecca Brown)، فلیسیتی جونز از Piecrust Productions و Rocket Science این فیلم را تولید می‌کنند و جونز تهیه کننده اجرایی آن است. قرار است این فیلم اوایل ۲۰۲۱ در لوکیشنی در بریتانیا فیلم‌برداری شود.

برادران گارد (Guard Brothers) این فیلم را به همراه رونان بنت (Ronan Bennett) قلم می‌زنند که از کتاب The Road To Balcombe Street نوشته استیون اس مویسی (Steven S. Moysey) الهام گرفته است. اریک ویلسون (Erik Wilson) مدیر فیلم‌برداری کار است.

تام و چارلز گارد (Tom and Charles Guard) کارگردانان این اثر هستند که فیلم The Uninvited آن‌ها ۵۰ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

این دو اظهار داشتند:

فیلم Borderland فیلم تعقیب و گریز و خونخواهی است که با اکشن خود پیام قدرتمندی برای زمان ما دارد. خوشحالیم که فیلم نامه که شخصیت‌ و پلات محرکی دارد، این گروه از بازیگران را جذب خود کرده است.

کریس کوئن نیز گفته:

کار با Rocket Science باعث خوشحالی است و بسیار خوشحالم این پروژه را اواخر امسال تولید می‌کنیم.

برادران گارد تیم خوبی از بازیگران و عوامل برای ساخت این فیلم تشکیل داده‌اند.

این فیلم جدیدترین پروژه Rocket Science در هفته‌های اخیر بوده و این کمپانی درگیر ساخت درام Bum’s Rush با بیل موری (Bill Murray) و آن هتوی (Anne Hathaway)، و کمدی Robots با بازی اما رابرتس (Emma Roberts) و شرح حال لی میلر به نام Lee با بازی کیت وینسلت (Kate Winslet) است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.