تصاویری از ملاقات جسیکا جونز و مت مورداک در سریال The Defenders منتشر شد

نتفلیکس با ساخت و انتشار سریال Daredevil در سال ۲۰۱۵، برای اولین بار قهرمانی از دنیای سینماتیک مارول را در سطح خیابانی به نمایش گذاشت؛ این سری اینترنتی، داستان مرد بی‌باک هلز کیچن مت مورداک در نیویورک را روایت می‌کند که توانست تبدیل به موفقیتی بزرگ هم برای شبکه خود، نتفلیکس و هم برای بخش تلویزیون مارول شود. به دنبال موفقیت Daredevil، فصل اول Jessica Jones، فصل دوم Daredevil و فصل اول Luke Cage آماده و راهی این شبکه اینترنتی شدند. در سال ۲۰۱۷، نتفلیکس صعودی چشمگیر در این زمینه خواهد داشت، چرا که قرار است برای اولین بار در یک سال، سه سریال از دنیای مارول را آماده پخش کند: Iron Fist، گردهمایی قهرمانان در The Defenders و اسپین‌آف فصل اول Daredevil یعنی The Punisher. با سینماگیمفا همراه باشید.

در The Defenders، شاهد اتحاد قهرمانان این سریال‌ها خواهیم بود، از جمله مت مورداک یا همان دِیردویل با بازی چارلی کاکس (Charlie Cox)، جسیکا جونز با بازی کریستن ریتر (Krysten Ritter)، لوک کیج با بازی مایک کالتر (Mike Colter) و دنی رند یا آیرون فیست با بازی فین جونز (Finn Jones). این سریال در حال حاضر در شهر نیویورک در حال فیلم‌برداری است و تصاویر جدیدی از آن منتشر شده‌است که دو قهرمان هلزکیچن را در کنار هم قرار می‌دهد.

این عکس‌ها که در توئیتر فرانسه‌ی چارلی کاکس منتشر شده‌است، این بازیگر را در کنار کاراکتر جسیکا جونز قرار می‌دهد. هنوز به صورت رسمی ملاقات آنها را در جعبه جادویی مشاهده نکرده‌ایم و نمی‌دانیم که این تصاویر مربوط به اولین ملاقات آنها است یا مربوط به ماموریتی دیگر می‌شود. این تصاویر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

czjabaauoaatc_t

czjabazviaaskxe

czjato1veaav_ug

czjatoiucaeyrs7

czjatozuoaar0lb

czjatpnveaapekt

The Defenders در سال ۲۰۱۷ آماده پخش خواهد بود.

منبع: ScreenRant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید