سریال Ramy برای فصل سوم تمدید شد

11 July 2020 - 22:30

شبکه Hulu سفرش با Ramy را ادامه می‌دهد. این استریمر دیزنی، کمدی تحسین شده رمی یوسف (Ramy Youssef) را برای فصل سوم تمدید کرده است. این خبر شش هفته بعد از آغاز به پخش فصل دوم اعلام شده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

سریال Ramy براساس زندگی یوسف است که بین جامعه مذهبی که به آزمایش اخلاقی معتقد است و نسل هزار ساله‌ای که به آخرت اعتقادی ندارد، گیر کرده است. فصل دوم رمی را در سفر معنوی‌اش دیدیم که جامعه مسلمان جدیدی به رهبری شیخ علی با بازی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) را پیدا کرده بود و تعهد عمیقی به اعتقادش داشت.

یوسف در مصاحبه با سایت خبری هالیوود ریپورتر گفته بود:

بطور کلی فکر می‌کنم مذهب اساس و لب کلام کمدی است. و برای ما، آن درباره یافتن چیزی بامزه و خنده‌دار است که واقعی است که برای خیلی‌ها اینگونه است و ایمان داشتن به چیزی که باور داری و واکنش به احساس و دیدن لحظه است.

شبکه Hulu همانند دیگر پلتفرم‌ها شاخص‌های مخاطب این سریال را اعلام نکرده اما رمی تحسین منتقدین را در هر دو فصل برانگیخت. اینکو کنگ (Inkoo Kang) منتقد هالیوود ریپورتر فصل دوم سریال را اینگونه خطاب قرار داده بود: ناامید و حضور اجباری در مقیاس برابر، هرچند بی‌صبرانه منتظر ببینم چگونه این شخصیت خود را بیرون می‌کشد.

یوسف برای بازی‌اش برنده جایزه گلدن گلوب شد و این سریال جایزه Peabody را دریافت کرد.

یوسف، نویسنده، بازیگر و تهیه کننده اجرایی رمی است. آری کچر (Ari Katcher) و رایان ولچ (Ryan Welch) تهیه کنندگان اجرایی کار به همراه راوی ناندان (Ravi Nandan) از A24، جراد کارمیچل (Jerrod Carmichael) و کریس استورر (Chris Storer) است. کمپانی A24 این سریال را تولید می‌کند. این سریال یکی از کمدی‌های Hulu در کنار Shrill, Pen 15, The Great, Dollface, High Fidelity و Love, Victor است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها:

مطالب مرتبطمطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.