انتخاب بازیگران سریال پیش‌درآمد Game Of Thrones آغاز شد

21 July 2020 - 22:00

توسعه دنیای گسترده Game Of Thrones «بازی تاج و تخت» با ساخت سریال پیش‌درآمد House of the Dragon «خاندان اژدها» ادامه دارد. این سریال وارد مرحله مهمی شده و انتخاب بازیگران آن آغاز شده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

فعلا مشخص نیست کدام شخصیت‌ها از رمان‌های جرج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin) در این سریال حضور دارند و در بیانیه سازندگان سریال گفته شده حضور شخصیت‌ها در کتاب مارتین لزوما به این معنا نیست که آن‌ها در این سریال هم حضور دارند یا ویژگی‌هایی شبیه کتاب خواهند داشت. تمرکز این سریال روی خاندان تارگرین است، پس باید منتظر شخصیت‌های جدیدی با موهایی شبیه دنریس باشیم.

این سریال همچنین قرار است خط داستانی Dance of Dragons «رقص اژدهایان» از کتاب‌های مارتین را به تصویر بکشد. جنگ داخلی تارگرین‌ها به طور کامل در کتاب آتش و خون نوشته مارتین مورد بررسی قرار گرفت، که خاندان تارگرین را از زمان ایجاد تخت آهنین تا جنگ داخلی بررسی کرد. به نظر می‌رسد این رویدادها در این سریال با جزئیات بیشتری روایت خواهند شد.

شبکه HBO در پشت صحنه سریال House of the Dragon بخشی از تیم سازنده Game Of Thrones را دعوت به کار کرده تا این سریال را به موفقیت برسانند. میگل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) که کارگردانی اپیزود نبرد حرامزاده‌ها و شب طولانی را برعهده داشت، کارگردان اپیزود پایلوت و چند اپیزود دیگر از این سریال جدید است. رایان کاندال (Ryan Condal) شورانر سریال Colony و ساپوچنیک شورانرهای این سریال هستند.

کیسی بلویز، رئیس بخش محتوایی HBO درباره این سریال گفته است:

دنیای Game of Thrones داستان‌های زیادی را در خود جای داده است. ما قصد داریم ریشه‌های خاندان تارگرین و روزهای ابتدایی وستروس را با کمک میگل، رایان و جرج بررسی کنیم.

تا قبل از شیوع ویروس کرونا قرار بود سریال House of the Dragon سال ۲۰۲۲ از شبکه HBO پخش شود.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.