سریال Brianbox در دست ساخت شبکه Hulu

22 July 2020 - 23:00

فاکس ۲۱ تلویژن استودیوز در حال ساخت سریال علمی تخیلی BrianBox براساس داستان کوتاهی از کریستین کانترل (Christian Cantrell) برای Hulu است. دیو کاگانیچ (Dave Kajganich) که اخیرا با فاکس ۲۱ قرارداد بسته، شورانر سریال است در حالیکه وارن لیتلفیلد (Warren Littlefield) تهیه کنندگی آن را از طریق Littlefield Company برعهده دارد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

داستان این سریال درباره آزمایش مهندسی شرایط آب و هوایی است که با شکست مواجه می‌شود و سیاره زمین را وارد عصر یخبندان می‌کند و ملت‌های قدرتمند بسیاری را مجبور می‌کند برای ماندن در مناطق قابل سکونت با هم رقابت کنند. با شوریدن ابرقدرت‌ها علیه یکدیگر، متخصص جوانی برای ایجاد ارتش انقلابی به پا می‌خیزد که سرنوشت بشر را تغییر می‌دهد.

کمپانی TriStar Pictures اخیرا فیلم مهیج مایکل کرکتون (Michael Crichton) را انتخاب کرده که براساس داستان کوتاه کانترل است و دنیل کانکا (Daniel Kunka) اقتباسش را انجام می‌دهد.

کانترل حق ساخت فیلم رمان The Epoch Index را به فاکس/دیزنی داده که برد پیتون (Brad Peyton) کارگردانی می‌کند و مت ریوز (Matt Reeves) تولیدش را برعهده دارد.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها:

مطالب مرتبطمطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.