سریال Perry Mason برای فصل دوم تمدید شد

23 July 2020 - 12:00

شبکه HBO سریال Perry Mason «پری میسِن» را برای فصل دوم تمدید کرد. فرانچسکا اورسی (Francesca Orsi) معاون اجرایی بخش محتوایی HBO این خبر را پنج هفته پس از آن اعلام کرد که Perry Mason بهترین افتتاحیه طی دو سال اخیر را روی این شبکه کابلی رقم زد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در سریال Perry Mason که بازسازی درام حقوقی کلاسیک با بازی ریموند بور است، متیو ریس (Matthew Rhys) نقش یک کارآگاه خصوصی را بازی می‌کند که در کسب درآمد دچار مشکل شده و با آسیب روانی که پس از جنگ با آن درگیر شده دست‌وپنجه نرم می‌کند، و در حال تبدیل شدن به یک وکیل مدافع است. کریس چالک (Chris Chalk)، ژولیت رایلنس (Juliet Rylance)، جان لیسگو (John Lithgow)، تاتیانا مازلانی (Tatiana Maslany) و شیا ویگهام (Shea Whigham) دیگر بازیگران این سریال هستند.

سریال Perry Mason هم مثل Watchmen «واچمن» به عنوان یک مینی‌سریال تبلیغ شد، اما بازیگران و تیم سازنده سیاست «هرگز نگو هرگز» را در مورد احتمال ساخت فصل دوم پیش گرفتند. وقتی ماه گذشته از ریس درباره فصل دوم احتمالی سوال شد، او در پاسخ گفت:

صحبت‌هایی شده. قصد ما و HBO ساخت یک مینی‌سریال بود. اونا درباره فصل دوم صحبت کردن، اما فکر می‌کنم همه‌چیز به تعداد مخاطبان فصل اول بستگی داره. برنامه اصلی ما همون چیزیه که ساختیم. باید منتظر بمونیم تا ببینیم طی چند ماه آینده چه اتفاقاتی میفته و آیا HBO تصمیم میگیره داستان پری میسن رو ادامه بده یا نه.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.