ادگار رایت و سایمون ریچ فیلم Stage 13 را خواهند ساخت

۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

ادگار رایت (Edgar Wright) و سایمون ریچ (Simon Rich) با یکدیگر برای ساخت فیلم Stage 13 همکاری خواهند کرد. رایت کارگردان این فیلم خواهد بود و ریچ وظیفه‌ی اقتباس فیلم‌نامه‌ی آن را بر عهده خواهد داشت. ریچ به همراه رایت، نیرا پارک (Nira Park)، تیم بون (Tim Bevan) و اریک فلنر (Eric Fellner) تهیه‌کنندگان این اثر خواهند بود. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این پروژه بر اساس داستان کوتاهی از ریچ است که در مجموعه داستان‌های کوتاه او که در سال ۲۰۱۸ با نام Hits and Misses منتشر شد، قرار داشت و فیلم‌سازی را دنبال می‌کند که توسط یک مدیر اجرایی استودیو برای ساخت فیلمی جعلی استخدام می‌شود؛ هدف از اینکار به آرامش رساندن روح یک ستاره‌ی فیلم‌های صامت است که برای دهه‌ها اتاق صدای این استودیو را تسخیر کرده است. درحالی‌که فیلم به امید رهایی این روح ساخته می‌شود، کارگردان با او پیوندی برقرار می‌کند.

جب برودی (Jeb Brody) و مدیر تولید و مدیر هنری استودیو Amblin Partners جان بودرویتز (John Buderwitz) ناظران این عنوان برای این استودیو خواهند بود.

دیگر داستان کوتاه ریچ که توسط New Yorker منتشرشده است یعنی Sell Out در فیلمی با بازی سث روگن (Seth Rogen) با عنوان An American Pickle برای سونی اقتباس‌شده است. این فیلم بعدها پس از بسته شدن سالن‌های سینما به دلیل کوید-۱۹ به سرویس HBO Max منتقل شد.

فیلم بعدی رایت به نام Last Night In Soho در سال ۲۰۲۱ توسط Focus Features اکران خواهد شد.

منبع: Hollywood Reporter

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette