جو کول و پاپا اسیدو به مینی سریال Unsaid Stories پیوستند

۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

پاپا اسیدو (Paapa Essiedu) یکی از ستاره‌های سریال I May Destroy You محصول BBC/HBO و جو کول (Joe Cole) ستاره Gangs Of London به مینی سریال درام Unsaid Stories پیوستند که از جنبش Black Lives Matter الهام گرفته است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

سایت خبری ددلاین هفته گذشته خبر از ساخت سریال آنتولوژی چهار بخشی خود داد که توسط Greenacre Films ساخته می‌شود که فیلم Been So Long را نیز برای نتفلیکس می‌سازد.

اسیدو و پیپا بنت وارنر (Pippa Bennett Warner) نیز در Look At Me ساخته لینت لینتون (Lynette Linton) بازی می‌کنند که درباره زندگی زوج جوان حرفه‌ای است که وقتی دارند سر قرار می‌روند توسط پلیس متوقف می‌شوند.

کول و آدلایو آددایو (Adelayo Adedayo) بازیگران I Don’t Want To Talk About This ساخته آنا اسمویابا (Anna Ssemuyaba) است که داستان زوج قبلی است که در یک مهمانی چند سال بعد از جدایی‌شان به هم می‌رسند.

نیکولاس پیناک (Nicholas Pinnock) و یاسمین مونت پرینس (Yasmin Monet Prince) در Generational ساخته جروم بوکان نلسون (Jerome Bucchan Nelson) بازی می‌کنند که نویسنده درام موفق Bulletproof شبکه اسکای بود. این بخش درباره رابطه میان پدر سیاهپوست و دختر نوجوانش است وقتی ویلیام متوجه می‌شود جاستینا قصد دارد به تظاهرات Black Lives Matter برود.

در نهایت نیکول لکی (Nicole Lecky) به همراه بازیگر شرلوک، آماندا ابینگتون (Amanda Abbington) ستاره مینی سریال Lavender است. این بخش درباره زنی با پوست روشن است که رابطه‌اش با مادر سفیدپوستش را بعد از بدنیا آوردن بچه‌ای با پوست تیره‌تر ارزیابی می‌کند.

مینی سریال Unsaid Stories توسط نادین مارش ادواردز (Nadine Marsh Edwards) و آماندا جنکس (Amanda Jenks) از Greenacre Films تولید می‌شود درحالی که کلویی تاکر (Chloe Tucker) این سریال‌ها را برایITV می‌سازد.

منبع: ددلاین

0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.