تصویر جدیدی از انیمیشن Over the Moon منتشر شد

هنوز چند ماهی تا پخش ماجراجویی انیمیشنی و موزیکال بسیار مورد انتظار Over the Moon از نتفلیکس مانده و Sony Imageworks امروز تصویر جدیدی از این انیمیشن منتشر کرده که خانواده را در مرکز آن نشان می‌دهد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

دختر جوان باهوش و قاطع و علاقمند به علم، موشکی به ماه می‌سازد تا وجود افسانه الهه ماه را ثابت کند. در آنجا او به چیز غیرمنتظره‌ای برمی‌خورد و سرزمین عجیب و غریبی با موجودات خیالی کشف می‌کند.

این انیمیشن کاری از گلن کین (Glen Keane) و تولید جنی ریم (Gennie Rim) و پیلین چو (Peilin Chou) است. انیمیشن Over the Moon ماجراجویی موزیکالی درباره به جلو پیش رفتن و در آغوش کشیدن وقایع غیرمنتظره و قدرت تخیل است.

کتی انگ (Cathy Ang)، فیلیپا سو (Phillipa Soo)، کن جونگ (Ken Jeong)، جان چو (John Cho)، روثی آن مایلز (Ruthie Ann Miles)، ساندرا اوه (Sandra Oh)، رابرت جی چیو (Robert G. Chiu)، مارگارت چو (Margaret Cho) و کیمیکو گلن (Kimiko Glenn) ستارگان این انیمیشن هستند.

آدری ولز (Audrey Wells) این فیلم را قلم زده و جان کارس (John Kahrs) و گلن کین (Glen Keane) دیگر کارگردانان آن هستند. جنی ریم و پیلین چو تولیدکنندگان این انیمیشن نیز هستند.

جنت یانگ (Janet Yang)، کین، روگنگ لی (Ruigang Li)، فرانک ژو (Frank Zhu) و توماس هو (Thomas Hui) تهیه کنندگان اجرایی کار هستند. محصول نتفلیکس و Pearl Studio Production اکتبر ۲۰۲۰ از نتفلیکس پخش می‌شود.

منبع: ددلاین

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید