میلی بابی براون بازیگر نقش اول فیلم اقتباسی The Girls I’ve Been شد

به دنبال نامزدی سریال‌های Ozark و Stranger Things در بخش بهترین سریال درام، نتفلیکس به دنبال بازیگران نقش اول این سریال‌هاست تا جایگاه خود را همچنان حفظ کند. خبر رسیده نتفلیکس می‌خواهد رمان The Girls I’ve Been نوشته تس شارپ Tess) Sharp) را با بازی میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) در نقش اصلی و جیسون بیتمن (Jason Bateman) در منسب تولیدکننده، اقتباس کند. براون این فیلم را از طریق کمپانی خود، PCMA Productions، تولید می‌کند در حالیکه بیتمن از طریق Aggregate Films بطور مشترک با مایکل کاستیگن (Michael Costigan) این فیلم را تولید می‌کنند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این رمان پیچیده و بسیار مهیج درباره هنرمندی به نام نورا است که باید از قدرت تظاهر و تشویق خود استفاده کند تا خودش، دوستش و دوست پسر سابقش را از یک موقعیت گروگان گیری در بانک نجات دهد.

حق ساخت فیلم این رمان توسط Aggregate Films خریداری شده و طی قراردادی به نتفلیکس رسیده و سال آینده توسط Penguin Random House چاپ می‌شود.

نتفلیکس همکاری خود با بابی براون را توسعه داده و حق پخش فیلم بعدی او Enola Holmes را نیز اوایل امسال بدست آورد. براون نقش خواهر نوجوان و سرکش شرلوک و مای‌کرافت هولمز به نام انولا را بازی می‌کند که بسیار با استعداد است و گاهی اوقات نسبت به برادرانش از هوش بیشتری برخوردار است. سریال Stranger Things نتفلیکس نیز با حضور براون ساخته می‌شود که فصل چهارم آن در حال تولید است.

بیتمن نه تنها برای سریال Ozark نامزد امی شده بلکه نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد برای نقش مارتی بیرد در این سریال موفق نتفلیکس نیز شده است. نتفلیکس اخیرا اعلام کرده این سریال را برای فصل چهارم و پایانی تمدید کرده است. بیتمن نامزد امی بهترین بازیگر مهمان سریال درام The Outsider محصول شبکه اچ بی او نیز بود.

منبع: ددلاین

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید