ژان کلود ون دام به فیلم The Last Mercenary پیوست

ژان کلود ون دام (Jean-Claude Van Damme) رسماً قراردادی برای ایفای نقش اصلی در فیلم پیشِ روی کمدی-اکشن کمپانی Netflix با عنوان The Last Mercenary به امضا رساند که فیلم‌برداری آن در فرانسه آغازشده است. این اثر اولین پروژه‌ی همکاری با یک سرویس استریمی را برای این بازیگر بلژیکی رقم خواهد زد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

ون دام در بیانیه‌ای گفت:

The Last Mercenary پروژه‌ی فوق‌العاده هیجان‌انگیزی است که به من امکان تجربه‌ی ژانر جدیدی را می‌دهد. من همیشه طرفدار ژان-پل بلموندو بودم و امیدوار بودم بتوانم به روش خودم در یک فیلم اکشن کمدی حضورداشته باشم. فیلم‌نامه‌ی دیوید چارهون تمام این عناصر را به‌صورت موفقی کنار یکدیگر می‌آورد – یک داستان زیبا با احساسات، اکشن و شوخی‌های بسیار.

این فیلم در مورد یک مأمور سرویس مخفی مرموز سابق است که پس‌ازآنکه پسرش به‌اشتباه با اتهام قاچاق اسلحه و مواد مخدر توسط دولت متهم می‌شود، باید فوراً به فرانسه بازگردد. بازیگران فرانسوی آلبان ایوانف (Alban Ivanov)، آسا سیلا (Assa Sylla)، سمیر دیکازا (Samir Decazza)، پاتریک تیمزیت (Patrick Timsit)، اریک جودور (Eric Judor) و میو-میو (Miou-Miou) در این فیلم ون دام را همراهی می‌کنند.

این پروژه اولین اکشن کمدی ون دام است که به خاطر بازی در فیلم‌های اکشن-هنرهای رزمی نظیر Kickboxer و Bloodsport شناخته می‌شود. او یکی از موفق‌ترین و نمادین‌ترین ستارگان اکشن در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ میلادی بود که در بسیاری از فیلم‌های اکشن مانند Universal Soldier و Death Warrant حضور پیداکرده است.

The Last Mercenary توسط دیوید چارهون (David Charhon)، که در کنار اسماعیل سی ساوان (Ismaël Sy Savané) نویسندگی این فیلم را نیز انجام داده است، کارگردانی می‌شود. ژان-چارلز لوی (Jean-Charles Levy) و نیکولاس مانوئل (Nicolas Manuel) از Forecast Pictures، اولیویر آلبو (Olivier Albou) و لارنس شانبرگ (Laurence Schonberg) از Other Angle Pictures، دیوید چارهون، جاکما چارهون (Jakéma Charhon) و اپونین میلت (Eponine Maillet) از Mony Films و الیاس بارکو (Olias Barco) و ولاد ریاشین (Vlad Riashyn) از Apple Tree تهیه‌کنندگان این اثر را تشکیل می‌دهند.

منبع: Comingsoon

12345678910 (2 رای, میانگین آرا 7٫50 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید