سریال Love, Victor برای فصل دوم تمدید شد

8 August 2020 - 16:00

شبکه‌ی Hulu سفارش ساخت فصل دوم سریال جدید موفق خود که اثری انشعابی از فیلم Love, Simon محصول ۲۰۱۸ است را داد. این سریال جزو درام‌های بسیار دیده‌شده‌ی هولو پس از انتشارش در ماه ژوئن است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این سریال توسط شورانرها و تهیه‌کنندگان اجرایی مجموعه‌ی This Is Us یعنی آیزاک آپتیکر (Isaac Aptaker) و الیزابت برگر (Elizabeth Berger) که نویسندگان فیلم اقتباس‌شده از رمان بکی آلبرتالی (Becky Albertalli) یعنی Simon vs. the Homo Sapiens Agenda نیز بودند ساخته‌شده است.

Love, Victor یکی از دو سریال درام جدید پخش‌شده از هولو در سال جاری است که در ابتدا برای شبکه‌ی استریمی Disney+ در دست توسعه قرار گرفتند و سپس به این شبکه منتقل شدند. دیگری سریال High Fidelity است که به‌تازگی پس از پخش تنها یک فصل و با وجود دریافت نقدهای مثبت کنسل شد.

فصل اول سریال “با عشق، ویکتور” داستان دانش‌آموزی که به‌تازگی به دبیرستان کریکوود آمده است و سفری که باید برای شناخت خودش طی کند را دنبال می‌کرد.

ستارگان این سریال را مایکل سیمینو (Michael Cimino)، آنا اورتیز (Ana Ortiz)، جیمز مارتینز (James Martinez)، ایزابلا فریرا (Isabella Ferreira)، ماتئو فرناندز (Mateo Fernandez)، ریچل نائومی هیلسون (Rachel Naomi Hilson)، به‌به وود (Bebe Wood)، جورج سیر (George Sear)، آنتونی تورپل (Anthony Turpel) و میسون گودینگ (Mason Gooding) تشکیل می‌دهند.

آپتیکر و برگر به همراه برایان تنن (Brian Tanen)، جیسون انزلر (Jason Ensler)، آیزاک کلاوزنر (Isaac Klausner)، مارتی به ون (Marty Bowen)، آدام فیشباک (Adam Fishbach)، ویک گادفری (Wyck Godfrey)، پویا شهبازیان (Pouya Shahbazian) و آدام لاندی (Adam Londy) تهیه‌کنندگان اجرایی این عنوان هستند.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.