فیلم کریون شکارچی یک قدم به ساخته شدن نزدیکتر شد

31 مرداد 1399 - 15:30

حتی با تأخیر Venom: Let There Be Carnage و Morbius تا ۲۰۲۱، Sony Pictures به ساخت فیلم‌های مارولی خود ادامه می‌دهد. منابع به Deadline گفته‌اند که جی.سی. چندور (J.C. Chandor) کارگردان فیلم Triple Frontier (محصولی از کمپانی Netflix) در حال مذاکره با سونی برای کارگردانی فیلم Kraven the Hunter است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

سونی برنامه‌ی توسعه‌ی فیلم‌های اختصاصی بر اساس دشمنان مرد عنکبوتی را همچنان ادامه می‌دهد. در کنار Venom 2 و Morbius با بازی جرد لتو (Jared Leto)، این استودیو اخیراً اس.جی. کلارکسن (S.J. Clarkson) را مسئول کارگردانی فیلم بدون عنوان با محوریت شخصیت مادام وب و مارک گوگنهایم (Marc Guggenheim) را نویسنده‌ی فیلم Jackpot کرده است. قسمت بعدی فرانچایز مرد عنکبوتی نیز زمستان امسال جلوی دوربین می‌رود.

مت تولماچ (Matt Tolmach) و آوی آراد (Avi Arad) تهیه‌کنندگان و آرت مارکوم (Art Marcum) و مت هالووی (Matt Holloway) نویسندگان این فیلم خواهند بود.

این خبر کمتر از ۲۴ ساعت پس از اعلام خبر به خدمت گرفتن الیویا وایلد (Olivia Wilde) برای کارگردانی فیلم مارولی بدون عنوانی برای سونی با محوریت شخصیت زن-عنکبوتی منتشرشده است. هنوز مشخص نیست که کدام فیلم زودتر از دیگری ساخته خواهد شد مخصوصاً وقتی قرارداد چندور هنوز به امضا نرسیده است، اما واضح است که سونی فهرستی بلندبالا از شخصیت‌های مارول برای خود تهیه‌کرده است.

حتی پیش از شکل‌گیری این دنیای سینمایی جدید در فیلم‌ها، کریون شکارچی ازجمله دارایی‌های استودیوی مذکور بود که مدت‌ها صحبت‌هایی مبنی بر ساخته‌شدنش صورت گرفته بود. ریچارد ونک (Richard Wenk) که فیلم‌نامه‌ی فیلم‌های The Equalizer را برای سونی نوشته بود، فیلم‌نامه‌ی این فیلم را نوشته است. در دنیای کتاب‌های مصور، سرگی کریوینف ملقب به کریون شکارچی یکی از شناخته‌شده‌ترین دشمنان سرسخت مرد عنکبوتی به‌مانند برادر ناتنی‌اش آفتاب‌پرست که او نیز یکی دیگر از دشمنان مرد عنکبوتی به‌حساب می‌آید، است. این شخصیت در تعداد بی‌شماری از کامیک‌های مرد عنکبوتی نظیر داستان محبوب Kraven’s Last Hunt حضور پیداکرده است.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید