کمپانی STXfilms حق پخش فیلم Songbird را بدست آورد

31 مرداد 1399 - 16:30

کمپانی STXfilms موفق شده حق پخش فیلم مهیج Songbird به تهیه کنندگی مایکل بی (Michael Bay) که درباره بیماری همه گیر کرونا است را بدست آورد. این فیلم یکی از چند پروژه‌ای بود که توانست به تولیدش در زمان قرنطینه در ماه مارس ادامه دهد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این فیلم با بازی کی جی آپا (KJ Apa) و سوفیا کارسون (Sofia Carson) کار تولید خود را اخیرا در لس‌آنجلس به پایان رسانده است.

اَدم فوگلسون (Adam Fogelson)، مدیر STXfilms در بیانیه‌ای اعلام داشت:

از بدست آوردن حق پخش این فیلم بسیار خوشحالیم. امسال زندگی مردم ناگزیر دچار تغییراتی شد که مجبور شدن شیوه تعاملات و ارتباطات خود را با یکدیگر و محیط پیرامونشان تغییر دهند. فیلم Songbird همانند تمامی فیلم‌های سال ۲۰۲۰ به این موضوع مرتبط است و همانند یک داستان عاشقانه، احساسی و محرک و همین طور ترسناک خواهد بود.
ما مدت زیادی است که با بسیاری از عوامل فیلم Songbird دوست بوده‌ایم. مشتاقانه منتظر کار کردن با مایکل بی، اَدم اندرو و تیم Invisible Narratives و Catchlight Films هستیم که اخیرا فیلم‌های فوق‌العاده‌ی علمی تخیلی و احساسی به شیوه‌ای کاملا موثر و ترسناک ساخته‌اند.

گفته شده فیلم Songbird دو سال بعد از شیوع بیماری کرونا و قرنطینه را نشان می‌دهد و داستان عاشقانه‌ی پیک موتوری به نام نیکو با بازی آپا که بدنش در برابر این بیماری مقاوم است و هنرمند جوانی به نام سارا با بازی کارسون است. نیکو بر حکومت نظامی، پارتیزان‌های قاتل و خانواده دارای ارتباطات که مادرشان تمام تلاشش را برای محافظت از خانواده‌اش و زندگیش می‌کند، پیروز می‌شود.

اَدم گودمن (Adam Goodman) و اندرو شوگرمن (Andrew Sugerman) تولید کنندگان کار اظهار داشته‌اند:

فیلم Songbird داستان امید در دل تراژدی است که حس کردیم باید گفته شود چون همه‌ی ما درگیر بزرگترین بحران سلامت هستیم. تیم STX متوجه این موضوع شده و این فیلم را می‌ستاید. تعهد آن‌ها نسبت به Songbird ما را مطمئن کرد که فیلم در دست بهترین افراد است و از کار کردن با آن‌ها بسیار خوشحالیم.

علاوه بر کی جی آپا و سوفیا کارسون، دمی مور (Demi Moore)، برادلی وایتفورد (Bradley Whitford)، کریگ رابینسون (Craig Robinson)، جنا اورتگا (Jenna Ortega)، پل والتر هاوزر (Paul Walter Hauser) و پیتر استورماره (Peter Stormare) بازیگران فیلم هستند.

اَدم میسن (Adam Mason) این فیلم را با فیلم‌نامه‌ای از سیمون بویس (Simon Boyes) کارگردانی کرده است. بی این فیلم را به طور مشترک با اَدم گودمن و اندرو ابن دیویدسون (Andrew Eben Davidson) از کمپانی Invisible Narratives تولید می‌کنند که سرمایه‌گذاران پروژه نیز هستند. این فیلم توسط جینت ولترنو (Jeanette Volturno)، جیسون کلارک (Jason Clark) و مارسی براون (Marcei Brown) از کمپانی Catchlight Studios و مایکل کیس (Michael Kase) و ابن دیویدسون از کمپانی Invisible Narratives تولید می‌شود.

این فیلم از معدود فیلم‌هایی بود که در زمان قرنطینه در لس‌آنجلس به آرامی کار خود را پیش برد و برداشتن محدودیت‌ها در هالیوود باعث شده فیلم‌برداری خود را کم کم شروع کند.

منبع: ComingSoon

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید