مراسم DC FanDome: جزئیاتی از سریال اسپین‌آف فیلم The Batman منتشر شد

23 August 2020 - 13:30

در میان صحبت‌هایی که مت ریوز (Matt Reeves) در مورد فیلم موردانتظار پیشِ روی خودش یعنی The Batman در بامداد امروز طی نشست DC FanDome انجام داد، اطلاعاتی را نیز در درباره‌ی سریال مرتبط به این فیلم محصول شبکه‌ی HBO Max که خودش به همراه خالق سریال Boardwalk Empire یعنی ترنس وینتر (Terence Winter) تهیه‌کنندگان اجرایی آن هستند، منتشر کرد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

ما هم‌اکنون می‌دانیم که این سریال قرار است به تشریح ساختار فساد در شهر گاتهام بپردازد، بااین‌حال ریوز گفت که سریال یک مقدمه برای فیلم بتمن سال دوم او خواهد بود؛ درواقع این سریال به نخستین سال فعالیت این پارتیزان نقاب‌دار خواهد پرداخت. به گفته‌ی ریوز تمرکز سریال بر روی فساد شهر که به سال‌های بسیار دور بازمی‌گردد خواهد بود و داستان از دیدگاه یک پلیس فاسد بیان می‌شود.

ریوز توضیح داد:

داستان درواقع یک نبرد برای روحش است.

این سریال که توسط دیلن کلارک (Dylan Clark) از فیلم The Batman دیگر تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال به همراه Warner Bros Television ساخته می‌شود، نخستین بار در ماه ژوئیه معرفی شد. هنوز تاریخ پخش دقیقی برای این مجموعه درنظر گرفته نشده است. فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) تنظیم‌شده است اما احتمال تغییر این تاریخ نیز وجود دارد.

وینتر نویسندگی این سریال که اولین پروژه‌ی تولیدی از قرارداد بزرگ تازه منعقدشده‌ی ریوز با Warner Bros Television Group است، را برعهده دارد.

کمپانی ۶th & Idaho production متعلق به ریوز تولیدکننده‌ی این سریال در همکاری با WBTV خواهد بود. دنیل پیپسکی (Daniel Pipski) و آدام کاسان (Adam Kassan) از ۶th & Idaho و رفی کرون (Rafi Crohn) نیز دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی این مجموعه هستند که بر پایه‌ی شخصیت‌هایی خلق‌شده توسط باب کین (Bob Kane) به همراه بیل فینگر (Bill Finger) برای DC است.

منبع: Deadline

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.