اسنوپ داگ و مارتین لارنس ستارگان درام Game خواهند بود

8 شهریور 1399 - 16:00

مارتین لارنس (Martin Lawrence) و اسنوپ داگ (Snoop Dogg) با یکدیگر برای درخشش در سریال Game همکاری می‌کنند. این اثر یک درام سیاسی است که در واشنگتن دی. سی. جریان دارد. این دو نویسندگی داستان پروژه‌ی مذکور که همکاری دیگری میان لارنس و تهیه‌کننده‌ی فرانچایز Bad Boys یعنی جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer) است را نیز انجام خواهند داد. مجموعه‌ی Game توسط CBS TV Studios و Jerry Bruckheimer TV تولید می‌شود. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

بر اساس داستانی از پاتریک ایزون (Patrick Aison)، لارنس و اسنوپ داگ در کنار ایزون نویسندگان سریال هستند. مجموعه‌ی بازی، حول محور دو دوست قدیمی و صمیمی بانام‌های بابی و دایس جریان دارد که توسط لارنس و اسنوپ داگ ایفا می‌شوند.

ایزون، لارنس و اسنوپ داگ تهیه‌کنندگان اجرایی به همراه بروکهایمر، جاناتان لیتمن (Jonathan Littman) و کریستی آن رید (KristieAnne Reed) از JBTV و  تد چانگ (Ted Chung) هستند. شان لمپکین (Sean Lampkin) و جیمز اوه (James Oh) وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده خواهند داشت.

Game همکاری مجددی برای دوستان قدیمی لارنس و اسنوپ داگ است که اخیراً در کنار یکدیگر در فیلم کمدی The Beach Bum با بازی متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) حضور پیدا کردند.

در دنیای تلویزیون، لارنس برای سیتکام Martin که برای پنج فصل از سال‌های ۱۹۹۲-۱۹۹۷ از شبکه‌ی Fox به پخش می‌رسید شناخته می‌شود و توسط اسنوپ داگ برای تبلیغ کردن طنزپردازان سیاه‌پوست، هنرمندان هیپ-هاپ و ورزشکاران ستایش‌شده است.

این اثر چهارمین همکاری لارنس با بروکهایمر است. لارنس در سه فیلم اول Bad Boys که Bad Boys For Life تازه‌ترین عنوان از این مجموعه است به ایفای نقش پرداخته و قرار است تا برای ایفای مجدد نقش مارکوس برنت در Bad Boys 4 که هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارد، بازگردد.

اسنوپ داگ یکی از میزبانان Martha And Snoop’s Potluck Dinner Party در کنار مارتا استوارت (Martha Stewart) است که برای سه فصل از شبکه‌ی VH1 پخش می‌شود. او اخیراً صداپیشه‌ی میهمان در سریال انیمیشنی کمدی F Is For Family محصول Netflix بوده است.

از کارهای تلویزیونی ایزون می‌توان به Tom Clancy’s Jack Ryan و Wayward Pines اشاره کرد.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید