اما رابرتس طی قراردادی با شبکه Hulu سریال اقتباسی Tell Me Lies را می‌سازد

12 شهریور 1399 - 18:00

اما رابرتس (Emma Roberts) اولین قراردادش را با شبکه Hulu امضا کرده و چشم به اقتباس از کتاب‌ها دوخته است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

ستاره‌ی سریال‌های The American Horror Story و Scream Queens از طریق کمپانی Belletrist TV خود با استریمر Hulu قرارداد بسته و قرار است Tell Me Lies نوشته کارولا لاورینگ (Carola Lovering) اولین پروژه‌اش باشد.

کتاب Tell Me Lies سال ۲۰۱۸ چاپ شده و داستان زن جوانی است که عاشق مرد خوش قیافه‌ای شده است. وقتی لوسی البرایت به روستای کوچکش می‌رسد و از مادرش که هرگز بخاطر خیانتی که به او در دوران نوجوانی کرده، او را نبخشیده دور می‌شود با زندگی روستایی اُنس گرفته اما همه چیز با دیدن استیون د مارکو که گذشته مرموزی دارد، تغییر می‌کند. گرفتاری آن‌ها پیامدهایی در پیش دارد که حتی تصورش را هم نمی‌کردند.
میگان اپنهیمر (Meaghan Oppenheimer) سازنده سریال Queen America این پایلوت را قلم می‌زند. کمپانی Rebelle Media به همراه Refinery29 تهیه‌کنندگان اجرایی کار هستند.

استفانی نونان (Srephanie Nonan) از Rebelle Media این سریال را به همراه سم اسکلیفر (Sam Schlaifer) از Refinery29 تولید می‌کنند.
کارا پریس (Karah Preiss) موسس کمپانی Belletrist این سریال را تولید کرده و مت ماتروسکی (Matt Matruski) نیز تهیه کننده اجرایی پروژه‌های Belletrist است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.