روند فیلم‌برداری Avengers: Infinity War از ماه آینده آغاز خواهد شد

۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰

سنگ‌های ابدیت (Infinity stones) به آرامی وارد دنیای سینماتیک مارول شدند. اولین آنها با نام سنگ «فضا»، در فیلم Captain America: The First Avenger «کاپیتان آمریکا: انتقام جوی اول» معرفی شد، که در گذشته به تسراکت (Tesseract) معروف بود. دومین سنگ را در فیلم The Avengers و بر روی عصای لوکی مشاهده کردیم، که در حال حاضر بر روی پیشانی ویژن قرار دارد. استارلرد در نگهبانان کهکشان، سنگ «قدرت» را پیدا کرد و کاراکتر Sif نیز در انتهای فیلم Thor: The Dark World سنگ «واقعیت» را سهوا به The Collector داد. در نهایت نیز در فیلم Doctor Strange، سنگ «زمان» در قالب چشم آگاماتو معرفی شد. با تنها یک سنگ معرفی نشده تحت عنوان سنگ «روح»، Avengers: Infinity War قصد دارد تمام شش سنگ را در کنار یکدیگر جمع کند و آنها را بر روی دستکش ابدیت قرار دهد. با سینماگیمفا همراه باشید.

همانطور که در بالا بدان اشاره شد، یک سنگ هنور معرفی نشده‌است و مارول دیگر فیلمی ندارد تا این سنگ را در آن معرفی کند. فیلم بعدی دنیای سینماتیک مارول Guardians of the Galaxy Vol. 2 است که جیمز گان کارگردان فیلم، گفته‌است که در این فیلم داستانی از تانوس یا سنگ‌های ابدی وجود نخواهد داشت؛ در نتیجه فیلم‌های، مرد عنکبوتی، ثور: رگناروک و Black Panther باقر می‌مانند. در مورد مرد عنکبوتی که به تازگی تریلری از آن را مشاهده کردیم، به نظر می‌رسد این فیلم مکان مناسبی برای معرفی سنگ باقی مانده نباشد. با توجه به همزمانی Black Panther و Infinity War به نظر می‌رسد ثور: رگناروک بهترین فیلم برای معرفی سنگ روح باشد.

به گزارش CB، خبرگزاری Omega Underground پستی را منتشر کرده‌است که در آن شاهد به روز رسانی روند تولید فیلم‌های Black Panther و Avengers: Infinity War تحت عناوین Motherland و Mary Lou قسمت اول و دوم، بودیم. طبق این پست، جنگ ابدی فیلم‌برداری خود را در تاریخ ۴ بهمن سال جاری در شهر آتلانتا آغاز خواهد کرد و در ادامه نیز به شهر لندن منتقل می‌شود.

منبع: ScreenRant

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette