تریلر اکشن All the Old Knives به استودیو آمازون رسید

اخبار سینما و تلویزیون ، اخبار فیلم ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰ ب.ظ

سایت خبری ددلاین اعلام کرده که استودیو آمازون حق ساخت فیلم تریلر All the Old Knives با بازی کریس پاین (Chris Pine) و تندی نیوتون (Thandie Newton) را بدست آورده که براساس رمانی از اولن استاینهاور (Olen Steinhauer) است. استاینهاور فیلم‌نامه را اقتباس کرده و یانوس متز (Janus Metz) کارگردانش است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

داستان ِ فیلم، شهر ساحلی کارمل را نشان می‌دهد جاییکه دو عاشق سابق، یک جاسوس سیا و یک جاسوس سابق، برای شام در ایستگاه وینا به یاد گذشته با هم ملاقات می‌کنند. صحبت‌های آن‌ها ناگهان به سمت فاجعه هوایی پرواز ۱۲۷ رویال جوردنین می‌رود که در نهایت به مرگ تمامی خدمه و سرنشینان ختم می‌شود. آن شکست تا به امروز گریبان‌گیر مامور سیا بوده و هنری به کارمل آمده تا پرونده این ماجرا را برای همیشه ببندد. در حالیکه این دو در حال حرف زدن هستند، متوجه می‌شوند که یکی از آن‌ها زنده نمی‌ماند.

فیلم All the old Knives تولید کمپانی Chockstone Pictures و Nick Wechsler Productions با مشارکت Entertainment One است. استیو شوارتز (Steve Schwartz) و پائولا مای شوارتز (Paula Mae Schwartz) و نیک وچلر (Nick Wechsler) این فیلم را از طریق کمپانی Chockstone Pictures با مت جکسون (Matt Jackson) از کمپانی Jackson Pictures تولید می‌کنند.

پاین تهیه کننده اجرایی فیلم از طریق کمپانی Barry Linen Productions به همراه جوآن لی (Joanne Lee) از کمپانی Jackson Pictures و کیت چرچیل از Churchill Films است. ریچارد هویت (Richard Hewitt) و مارک گوردن (Mark Gordon) تهیه کنندگان اجرایی فیلم هستند.

منبع: ComingSoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید