تریلر فصل دوم سریال انیمیشنی Fast & Furious: Spy Racers منتشر شد

استودیوهای یونیورسال و DreamWorks Animation اولین تریلر فصل دوم سریال انیمیشنی موفق نتفلیکس، Fast & Furious: Spy Racers را منتشر کرده‌اند که تیم‌شان راهی ریو دو جنیرو است و از ۹ اکتبر پخشش آغاز می‌گردد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این سریال الهام گرفته از فرنچایز سریع و خشن است و داستان نوجوانی به نام تونی تورتو است که وقتی با دوستانش توسط سازمان دولتی برای پاک کردن لیگ رالی از سازمان جنایی بدنامی استخدام می شوند، جا پای پسر عمومیش، دام، می‌گذارد.

تونی و تیمش در Fast & Furious: Spy Racers Rio راهی اولین ماموریت خود به برزیل شدند. آن‌ها در ریو، متوجه شدند که دوست خانم نوور، لایلا گری، هنگام ماموریت ناپدید شده است. او هیچوقت خانواده‌اش را ترک نمی‌کرده، و همین باعث می‌شود تونی و Spy Racers هویت‌های مخفی برای خود انتخاب کنند تا لایلا را پیدا کنند اما در نهایت به نقش شومی پی می‌برند که هر لحظه‌اش را می‌توانند حدس بزنند.

تیم هدریک (Tim Hedrick) تهیه کننده اجرایی سریال گفته:

در فصل دوم واقعا خواستار دیدن پیشرفت تیم و چالش‌های جدید آن‌ها هستیم. در این فصل تبهکار جدیدی داریم که قول می‌دهم شبیه هیچ یک از تبهکاران دنیای سریع و خشن نیست. بی‌صبرانه منتظر کارهای دیوانه کننده Spy Racers هستیم.
تیم هدریک و برت هالند (Bret Haaland) تهیه کنندگان اجرایی و شورانرهای سریال هستند. وین دیزل (Vin Diesel)، نیل اچ. مورتز (Neal H. Mortez) و کریس مورگان (Chris Morgan) نیز تهیه کننده اجرایی هستند.

صداپیشگان با استعداد سریال عبارتند از:
تیلر پوزی (Tyler Posey) در نقش تونی تورتو، شارلت چانگ (Charlet Chung) در نقش اکو، لوک بانگ‌بلاد (Luke Youngblood) در نقش فراستی بنسون، جورج دیاز (Jorge Diaz) در نقش سیکو رنالدو، کامیل رمزی (Camille Ramsey) در نقش لایلا گری، رنی الیس گلدبری (Renee Elise Goldsberry) در نقش خانم نوور و آوریل کورتی (Avrielle Corti) در نقش رافائلا.

منبع: ComingSoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید