تولید سریال‌های ارباب حلقه‌ها و کابوی بیباپ از سر گرفته شد

8 مهر 1399 - 13:30

به گفته‌ی برخی منابع، فیلم‌برداری سریال تلویزیونی The Lord Of The Rings محصول کمپانی Amazon که اقتباسی از رمان‌های فانتزی جی. آر. آر تالکین (J. R. R. Tolkien) است، مجدداً در نیوزیلند از سر گرفته شده است. همچنین گفته شده که تولید مجموعه‌ی Cowboy Bebop متعلق به کمپانی Netflix از چهارشنبه ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) در این کشور آغاز خواهد شد. تولید مجموعه‌ی Sweet Tooth که آن هم متعلق به نتفلیکس است در ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) آغاز شد. علاوه بر این‌ها، اجازه‌ی ادامه‌ی تولید بسیاری از پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی دیگر نیز توسط دولت نیوزیلند صادر شده است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

سریال «ارباب حلقه‌ها» که در غرب شهر اوکلند ساخته می‌شود، تا پیش از تعطیلی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی در اواسط ماه مارس، به پایان دو قسمت ابتدایی خود به کارگردانی جی. ای. بایونا (J. A. Bayona) نزدیک بود. این سریال پرهزینه که خبر تمدید آن برای فصل دوم در اواخر سال گذشته منتشر شد، قرار بود پس از فیلم‌برداری قسمت‌های اول و دوم خود به استراحتی ۴-۵ ماهه برود که تعطیلی ناشی از کرونا باعث تغییر در این برنامه شد؛ طبق آن برنامه، زمان فیلم‌برداری پس از استراحت با زمستان نیوزیلند مصادف می‌شد. تیم نویسندگان سریال به سرپرستی شورانرها و تهیه‌کنندگان اجرایی جی. دی پین (J. D. Payne) و پاتریک مک‌کای (Patrick McKay) از این زمان و وقفه‌ی پیش‌آمده برای نوشتن فیلم‌نامه‌ی فصل دوم استفاده کرده‌اند. آمازون چند ماه گذشته را صرف آماده‌سازی تولید سریال The Lord of The Rings در نیوزیلند کرده است.

این سریال تلویزیونی که در سرزمین میانه جریان خواهد داشت به اکتشاف یک خط داستانی جدید که به قبل از وقایع فیلم The Fellowship of the Ring باز می‌گردد، خواهد پرداخت. بازیگران این مجموعه پرخرج را رابرت آرامایو (Robert Aramayo)، مارکلا کونا (Markella Kavenagh)، مروید کلارک (Morfydd Clark) و جوزف مول (Joseph Mawle) تشکیل می‌دهند.

Cowboy Bebop اقتباسی از یک مجموعه‌ی انیمیشنی کالت ژاپنی است که چند قسمت از فصل اول آن در پاییز گذشته به جلوی دوربین رفته بود اما پیروی مصدومیتی که برای بازیگر اصلی جان چو (John Cho) از ناحیه‌ی زانو پیش آمد، فیلم‌برداری آن در نیوزیلند برای ۷-۹ ماه متوقف شد.

منبع: Deadline

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.