حضور کاپیتان مارول در فیلم The Avengers: Infinity War تایید شد

با گردهم آوردن ۱۲ نفر از ابرقهرمانان خود در یک فیلم، استودیوی مارول فاز سوم فیلم‌های خود را با قدرت آغاز کرد و توانست یکی از بزرگترین سکانس‌های نبرد تاریخ سینما را در آن رقم بزند. اگر فکر می‌کنید کار آنتونی و جو روسو (Joe and Anthony Russo) به عنوان کارگردان برای به وجود آوردن آن سکانس مشکل بود، به این موضوع فکر کنید که کار برای Avengers: Infinity War «انتقام جویان: جنگ ابدی» چقدر مشکل خواهد بود، چرا که تعداد ابرقهرمانان در این فیلم حدوداً دو برابر خواهد شد. این فیلم و دنباله آن، نقطه اوجی برای دنیای سینماتیک مارول به حساب می‌آید، جایی که بسیاری از ابرقهرمانان جدید معرفی خواهند شد و به دنبال آن تعدادی از قهرمانان با سابقه نیز از آن خداحافظی خواهند کرد. با سینماگیمفا همراه باشید.

طرفداران از هم اکنون هیجان زده هستند تا کاپیتان، آیرون من، دکتر استرنج و نگهبانان را دوباره ملاقات کنند و شاهد تعامل آنها با یکدیگر باشند ولی این فیلم بستری برای معرفی قهرمانانی جدید نیز خواهد بود. کاپیتان مارول با بازی بری لارسن (Brie Larson) یکی از این ابرقهرمانان است که نام او در کنار ستارگان فیلم Infinity War، در فراخوان جذب بازیگران جانبی برای این فیلم آمده‌است.

در پست جدید منتشر شده توسط وبسایت Movie Casting Call، به انتشار فراخوانی به منظور جذب سیاهی لشکر برای فیلم Avengers: Infinity War توسط استودیوی دیزنی پرداخته شده‌است. در کنار این فراخوان، لیست بازیگران اصلی فیلم نیز منتشر شده‌است که حضور بری لارسن را برای نقش کاپیتان مارول در این فیلم تایید می‌کند. در کنار بری لارسن، نام شخصیت نبولا با بازی کارن گیلن (Karen Gillan) نیز مشاهده می‌شود.

The Avengers: Infinity War در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ راهی سینماها خواهد شد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید