سریال A Fistful Of Dollars در حال توسعه است

9 مهر 1399 - 11:00

فیلم کلاسیک وسترنی A Fistful Of Dollars که باعث آغاز دوران شغلی کلینت ایستوود (Clint Eastwood) شد، قرار است توسط کمپانی Mark Gordon Pictures به یک سریال تلویزیونی تبدیل شود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این کمپانی حقوق مربوط به ساخت این فیلم که در سال ۱۹۶۴ اکران شد و فیلم سامورایی حماسی Yojimbo که فیلم A Fistful Of Dollars بر اساس این فیلم سامورایی ساخته شده را به دست آورده است. شنیده‌ها حاکی از این است که فیلم‌نامه‌نویس سریال Game of Thrones، برایان کاگمن (Bryan Cogman) در حال مذاکره برای ساختن اقتباسی از این فیلم به عنوان سریال است.

فیلم Yojimbo و فیلم A Fistful of Dollars که دقیقاً مثل Yojimbo صحنه به صحنه بازسازی شده است، داستان غربیه سرگردانی بدون نام را روایت می‌کند که وارد شهری پر از خشونت می‌شود و با استفاده از هوش و مهارت‌های خود خلافکاران و باندهای شهر را به مسابقه دادن با یکدیگر دعوت می‌کند تا همدیگر را نابود کنند.

این سریال از داستان فیلم‌های اصلی برای خلق داستانی اریجینال و بازگویی داستان به صورت امروزی استفاده خواهد کرد.

در حالی که فیلم Yojimbo به عنوان فیلم برجسته کوروساوا در فیلم‌سازی روی پای خود می‌ایستد، فیلم A Fistful of Dollars نه تنها باعث آغاز شدن دوران شغلی بازیگری ایستوود شد بلکه باعث شد او دوباره این نقش را در فیلم‌های وسترنی دیگر از جمله For a Few Dollars More و The Good, the Bad and the Ugly نیز تکرار کند.

کمپانی Mark Gordon Pictures در حال حاضر قراردادی با eOne دارد که به وسیله آن در حال به دست آوردن، توسعه دادن و تولید کردن پروژه‌های گسترده‌ای در ژانرهای مختلف هستند.

منبع: ددلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.