خلاصه داستان Ready Player Two منتشر شد

۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

در ماه نوامبر امسال، دنباله موردانتظار Ready Player One «بازیکن شماره یک آماده» بالاخره از راه می‌رسد. رمان علمی‌تخیلی ارنست کلاین (Ernest Cline) در سراسر جهان به موفقیت رسید و استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) یک فیلم بلاک باستری از روی آن ساخت. حالا خلاصه داستان رسمی دنباله این رمان با نام Ready Player Two «بازیکن شماره دو آماده» منتشر شده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

چند روز پس از برنده شدن در مسابقه جیمز هالیدی خالق OASIS، وید واتس چیزی را کشف می‌کند که همه چیز را تغییر می‌دهد. پنهان در خزانه‌های هالیدی، یک تکنولوژی پیشرفته قرار دارد که بار دیگر دنیا را تغییر داده و OASIS را چندین برابر از آنچه وید انتظار داشت، جذاب‌تر و اعتیادآورتر می‌کند.

و یک رقیب غیرمنتظره، فوق‌العاده قدرتمند و خطرناک در انتظار است، کسی که برای رسیدن به خواسته خودش میلیون‌ها نفر را می‌کشد. زندگی وید و آینده OASIS دوباره در خطر است، اما این بار سرنوشت بشریت نیز به خطر افتاده است. Ready Player Two دوباره ما را وارد یک ماجراجویی تخیلی می‌کند، یک ماجراجویی اکشن درون دنیای مجازی محبوب کلاین که ما را دوباره به آینده می‌برد.

Ready Player Two دنباله مستقیمی برای رمان اصلی کلاین است و تغییرات داستانی فیلم را در نظر نمی‌گیرد. در سال ۲۰۱۸ قبل از اکران فیلم، کلاین درباره انگیزه خودش برای نوشتن دنباله گفت:

من باید سال گذشته وقتی فیلم در مراحل پایانی تولید بود شروع به نوشتن دنباله می‌کردم. این مشکل خیلی خوبیه، اما اگه فیلم به موفقیت برسه، اونا میخوان فیلم دوم رو هم بسازن و من باید زودتر داستان رو تموم می‌کردم.

کلاین همچنین گفته از همان ابتدا قصد داشته کتاب‌های بیشتری در این مجموعه بنویسد و موفقیت یا شکست فیلم برایش مهم نبوده است. او گفته:

من همیشه قصد داشتم داستان‌های بیشتری در این مجموعه بنویسم، اما هرگز تصور نمی‌کردم این فیلم قبل از نوشتن رمان‌ها ساخته بشه. پس مجبور شدم سرعت نوشتنم رو بیشتر کنم.

منبع: Comingsoon

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette