کلر فوی بازیگر فیلم Migrations خواهد بود

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

کلر فوی (Claire Foy) و بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) با یکدیگر برای اقتباس رمان Migrations به قلم شارلوت مک‌کانگی (Charlotte McConaghy) همکاری خواهند کرد. فوی بازیگر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی این اثر و کامبربچ در کنار آدام آکلند (Adam Ackland) و لیا کلارک (Leah Clarke) از SunnyMarch تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارند. این کتاب که توسط انتشارات Flatiron Books در ماه اوت منتشر شد، داستانی حماسی و مأنوس از جست‌وجوی زنی برای رستگاری در دنیایی که در حال مرگ تدریجی به‌وسیله‌ی تغییرات اقلیمی است، دارد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

بسیاری از کمپانی‌ها و شبکه‌های استریمی به دنبال این کتاب بودند اما سرانجام این کمپانی SunnyMarch متعلق به بندیکت کامبربچ بود که حقوق ساخت یک اقتباسی سینمایی از روی آن را به‌دست آورد.

کتاب حول فرنی استون که به دنبال ردگیری آخرین مهاجرت پرستوهای دریایی شمالگان است، جریان دارد. هنگامی‌که راهش را به‌زور به درون یک کشتی کوچک متعلق به ماهیگیرانی بدرفتار باز می‌کند و اودیسه‌ای را میان دریاهای طوفانی و گذشته‌ی تاریکی که به شکل غزلی با درون‌مایه‌های عشق، فقدان، جنایت و مادری پرده از آن‌ها برداشته می‌شود به مقصد حیات‌وحش آغاز می‌کند.

فوی طی بیانیه‌ای گفت:

شارلوت داستان کاملاً زیبا و منحصربه‌فرد را خلق کرده است که زنی جذاب و شگفت‌انگیز در قلب آن قرار دارد. نمی‌توانم برای کمک در آوردن این رمان حقیقتاً قابل‌توجه بر روی پرده‌ی نقره‌ای بیش از این مفتخر یا هیجان‌زده باشم.

منبع: Hollywood Reporter

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.