الیزابت بنکس و سیگورنی ویور ازجمله ستارگان Call Jane خواهند بود

۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

الیزابت بنکس (Elizabeth Banks)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)، کیت مارا (Kate Mara) و روپرت فرند (Rupert Friend) بازیگران فیلم Call Jane، درامی که در مورد حقوق زنان است و نویسنده‌ی فیلم Carol فیلیس ناگی (Phyllis Nagy) کارگردانی آن را انجام خواهد داد، خواهند بود. نویسندگی فیلم‌نامه‌ی این فیلم را هیلی شور (Hayley Schore) و روشان سثی (Roshan Sethi) که از نویسندگان مجموعه‌ی The Resident هستند و انجام داده‌اند. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

در این فیلم که توسط روبی برنر (Robbie Brenner) از The Dallas Buyers Club، کوین مک‌کیون (Kevin McKeon) و دیوید وولف (David Wulf) تهیه می‌شود، بنکس نقش جوی، یک زن خانه‌دار سنتی در دهه ۶۰ میلادی که به طور غیرمنتظره‌ای باردار می‌شود را ایفا می‌کند. سپس او جِین‌ها، یک جنبش زیرزمینی حامی حق سقط‌جنین را که توسط ویرجینیا با بازی ویور رهبری می‌شود را پیدا می‌کند. این گروه زندگی‌اش را نجات می‌دهند و به او یک هدف ملموس برای کمک به زنان دیگر برای کنترل سرنوشت خودشان، می‌دهند.

Protagonist Pictures فروش بین‌المللی این درام که فیلم‌برداری آن از بهار آینده آغاز خواهد شد را مدیریت می‌کند. پیش‌تر الیزابت ماس (Elisabeth Moss) و سوزان ساراندون (Susan Sarandon) برای نقش‌آفرینی به این فیلم پیوسته بودند اما به دلیل تداخل در برنامه‌ی کاری‌شان آن را ترک کردند؛ خوشبختانه بازیگران قدرتمند دیگری توانستند جایگزین آن‌ها در این اثر شوند.

میشل میسون ولا (Michelle Mason Vella) و نویسندگان فیلم‌نامه هیلی شور و روشان سثی تهیه‌کنندگان اجرایی Call Jane به همراه لی برودا (Lee Broda)، اریکا کان (Erica Kahn) و جودی بارت (Judy Bart) خواهند بود.

منبع: Deadline

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette