سوفی ترنر به انیمیشن The Prince پیوست

سوفی ترنر (Sophie Turner) به گروه صداپیشگان انیمیشن The Prince از HBO Max با نقش پرنسس شارلوت، دختر پرنس ویلیام و کیت میدلتون، پیوست. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

سازنده و تهیه‌کننده اجرایی این انیمیشن، یعنی گری جنتی (Gary Janetti)، با کلیپی مربوط به هالووین، که از سریال الهام گرفته شده، در اینستاگرام خود، این خبر را اعلام کرد. این کلیپ پرنس جورج و خواهر و برادرش یعنی پرنسس شارلوت و پرنس لوییس را به تصویر می‌کشد. این انشعاب سریال از حساب اینستاگرام گری و سریال تلویزیونی آن، طنزی از سلطنت انگلیسی، از نگاه شاهزاده جورج جوان، فرزند ارشد پرنس ویلیام و پرنس کیت، است. تهیه‌کنندگی سریال The Prince را کمپانی ۲۰Th Television برعهده دارد.

جنتی صداپیشگی پرنس جورج را در کنار اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) با صداپیشگی پرنس هری، الن کامینگ (Alan Cumming) با صداپیشگی اون، پیشخدمت پرنس جورج، فرانسیس دلاتور (Frances De La Tour) با صداپیشگی ملکه الیزابت، لوسی پانچ (Lucy Punch) با صداپیشگی کیت میدلتون، کاندولا رشاد (Condola Rashad) با صداپیشگی مگان مارکل، ایوان رئون (Iwan Rheon) با صداپیشگی پرنس ویلیام، و سوفی ترنر با صداپیشگی پرنسس شارلوت، برعهده دارد.

منبع: Deadline

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید