تاد ویلیامز سریالی درباره ناپلئون بناپارت خواهد ساخت

۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

کمپانی Timberman-Beverly به همراه کارگردان، تاد ویلیامز برروی سریالی درباره یکی از مسائلی که کمتر درباره آن کاوش شده، یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌های تاریخ ناپلئون بناپارت‌ همکاری می‌کنند، در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

بزرگ شدن بناپارت تا تبدیل شدن به امپراطور فرانسه احتمالا یکی از بزرگترین حماسه‌های تک نفری تاریخ انسان است، بجز اینکه او اصلا تنها نبوده است. این سریال داستان یک خانواده است، یک مادر و هشت بچه‌اش، بزرگ شدن در شرایط سخت تا تبدیل شدن به یکی از قوی‌ترین سلسله‌های جهان. زیبا، سرکش، باهوش، و رقابتی، اما در هنگام تهدید مانند یک گله گرگ متحد. در این خانواده، خون از همه چیز مهم‌تر است.

سریال روی ناپلئون از زمان بچگی تمرکز دارد، عضوی از یک جامعه آشفته و مادری قدرتمند که به جاه‌طلبی‌اش یعنی سلطه بدون محدودیت از طریق فرزندانش رسید.

بناپارت از نوادگان خانواده‌های ناچیز توسکانی و خانواده‌های اشرافی جنوسی، در ارتش به سرعت ترفیع گرفت و در سن ۲۴ سالگی مقام ژنرال را گرفت و یکی از جوان‌ترین رهبرهای ارتشی تاریخ. او ادامه داد و امپراطوری بزرگی ساخت که تقریبا بر تمام قاره اروپا حکومت می‌کرد تا در سال ۱۸۱۵ این حکومت از هم پاشید.

زندگی ناپلئون موضوع چندین فیلم و مینی سریال بوده که شامل مینی سریال Napoléon 2002 می‌شود که در آن کریستین کلاویه نقش ناپلئون و آنوک امه نقش مادرش را بازی می‌کنند.

منبع : deadline

0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette