امبر هرد به شایعات خروجش از فیلم Aquaman 2 پایان داد

۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

در جواب خروج جنجالی جانی دپ از فیلم Fantastic Beasts 3 بسیاری از طرفداران این بازیگر ۵۷ ساله از او حمایت کرده و برای اخراج امبر هرد از فیلم مورد انتظار جیمز وان، Aquaman 2 امضا جمع کرده‌اند. به این علت شایعاتی درباره جدا شدن هرد از دنباله این فیلم DC بوجود آمده بود؛ در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با EW بازیگر ۳۴ ساله بالاخره به سکوت خود درباره شایعات پایان داد و فورا احتمال جدا شدن خود را از فیلم Aquaman 2 رد کرد و همینطور هیجان خود را برای شروع فیلمبرداری در سال بعد اعلام کرد.

امبر هرد در مصاحبه گفت :

من بسیار نسبت به طرفدارانی که فیلم Aquaman بدست آورده هیجان زده هستم و این به قدری برای ما هیجان‌انگیز بوده که شاهد بازگشت آکوامن و مرا خواهیم بود و من برای فیلمبرداری بسیار هیجان زده‌ام.

شایعات و کمپین‌ها در رسانه‌های اجتماعی روی تصمیم برای بازیگران تاثیری نخواهد گذاشت چون بر اساس واقعیت نمی‌باشند. فقط طرفداران باعث به حقیقت پیوستن فیلم‌های Aquaman و Aquaman 2 شدند. من برای شروع فیلم در سال بعد هیجان زده‌ام.

این زوج از طلاقشان در سال ۲۰۱۶ درگیر جدال حقوقی بوده‌اند. وضعیت پیچیده این زوج نظر رسانه را به خود جلب کرده، مخصوصا بعد از باخت دپ در دادگاه انگلستان، که اتهامات سو استفاده به شدت جدی‌ای نسبت به رابطه خود و هرد اعلام کرده بود.

فیلم Aquaman به یکی بزرگترین موفقیت‌ها برای دنیای سینمایی DC تبدیل شده است.

این فیلم طبق برنامه‌ریزی در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ در سینماهای سراسر جهان پخش خواهد شد.

منبع : comingsoon

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.