بازیگران Star Wars و The Craft: Legacy به ریبوت Willow پیوستند

12 آذر 1399 - 09:00

فرآیند انتخاب بازیگر برای سریال پیشِ روی Willow محصول شبکه‌ی Disney+ آغاز شده است. به گزارش ددلاین، الی بمبر (Ellie Bamber)، کیلی اسپِیِنی (Cailee Spaeny) و ارین کلیمن (Erin Kellyman) برای ایفای نقش‌های اصلی این مجموعه‌ی جدید که به‌عنوان دنباله‌ای بر فیلم کالت کمپانی Lucasfilm محصول ۱۹۸۸ عمل خواهد کرد، انتخاب‌شده‌اند. واریک دیویس (Warwick Davis) که ایفاگر نقش اصلی آن فیلم بود نیز در این سریال بازخواهد گشت. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این سریال که اولین تولیدی غیر جنگ ستارگان Lucasfilm از سال ۲۰۱۵ است، سال‌ها پس از رویدادهای فیلم اصلی اتفاق می‌افتد. سریال بر روی تلاش گروهی برای نجات یک شاهزاده‌ی ربوده‌شده تمرکز خواهد کرد. بنا بر گزارش منتشرشده، اعضای این گروه شامل داو (بمبر)، کیت (اسپینی) و جید (کلیمن) هستند. داو یک خدمتکار افتاده است که باور می‌یابد شخص برگزیده است و سفرش را آغاز می‌کند. در طول این سفر او با کیت که شاهزاده‌ای است که برادر دوقلویش ربوده‌شده است، برخورد می‌کند. مقررشده که کیت یک رهبر و درنهایت یک ملکه باشد. جید که خدمتکار و بهترین دوست کیت است، به‌عنوان قطب‌نمای اخلاقی او عمل می‌کند. آرزوی جید تبدیل‌شدن به بهترین جنگجوی جوان پادشاهی است.

جست‌وجو برای یافتن بازیگر دیگری برای ایفای نقشی مشابه به نقش ول کیلمر (Val Kilmer) در فیلم اصلی یعنی دزدی مکار و جنگجویی که به آن‌ها در ماجراجویی‌شان کمک می‌کند، ادامه دارد.

کلیمن در فیلم Solo: A Star Wars Story به ایفای نقش پرداخت که جاناتان کسدان (Jonathan Kasdan) که نویسندگی قسمت نخست این سریال را انجام داده و در کنار وندی مریکل (Wendy Mericle)، جان ام. چو (Jon M. Chu) که کارگردانی قسمت نخست سریال را انجام خواهد داد، کارگردان فیلم اصلی ران هاوارد (Ron Howard) و نویسنده‌ی اصلی مجموعه باب دولمن (Bob Dolman)، شورانری آن را نیز انجام خواهد داد از نویسندگان آن بود. کلیمن همچنین نقشی را در فیلم فانتزی کمپانی A24 یعنی The Green Knight که به دلیل به تعویق افتادنش تاریخ انتشار دقیقی ندارد، ایفا کرده است؛ به‌علاوه او نقشی تأیید نشده نیز در سریال The Falcon and the Winter Soldier دارد.

اسپینی در سریال Devs محصول شبکه‌ی FX نقش شخصیتی مذکر را ایفا کرد. از دیگر آثار او می‌توان به فیلم The Craft: Legacy و فیلم Pacific Rim: Uprising اشاره کرد. او همچنین در سریال کوتاه شبکه‌ی HBO یعنی Mare of Easttown نیز حضور خواهد داشت.

بمبر در فیلم The Nutcracker and the Four Realms محصول دیزنی که سال گذشته منتشر شد حضور پیدا کرد و نقشی را نیز در فیلم دیده نشده‌ی Nocturnal Animals ایفا کرد.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید