جیسون استاتهام در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Small Dark Look است

13 آذر 1399 - 17:00

پروژه درام جنایی Small Dark Look که پیش از این با نام Body Cross شناخته شده است، قرار است که تبدیل به واقعیت شود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

گزارش‌ها حاکی از این است که جیسون استاتهام (Jason Statham) در حال مذاکره با کمپانی تولیدکننده این فیلم با نام Focus Features است. اخیراً نیز کارگردان جدیدی برای بر عهده داشتن وظیفه هدایت کردن این فیلم با نام مارتین زندولیت (Martin Zandvliet) انتخاب شده است. او پیش از این در کارنامه خود وظیفه کارگردانی فیلم خارجی نامزد دریافت جایزه اسکار با نام Land of Mine را بر عهده داشته است. قابل توجه است که هنوز حضور جیسون استاتهام در این پروژه قطعی نشده است.

پیش از این وظیفه کارگردانی این پروژه بر عهده فیلم‌سازی با نام ویلیام اولدروید (William Oldroyd) بوده است که انتخاب او برای کارگردانی این فیلم حدود دو سال پیش به وقوع پیوسته است. نویسنده نامزد دریافت جایزه اسکار استیون نایت (Steven Knight) که در کارنامه خود کار نویسندگی فیلم Dirty Pretty Things را انجام داده است وظیفه نوشتن فیلم‌نامه این پروژه را بر عهده خواهد داشت. داستان فیلم Small Dark Look بر روی مافیای روسی در لندن تمرکز خواهد داشت.

کمپانی Focus Features وظیفه توسعه این پروژه را بر عهده داشته است و فیلم‌سازی از این کمپانی توانسته است که مارتین زندولیت را برای بر عهده داشتن وظیفه کارگردانی این فیلم استخدام کند.

مجموع فروش فیلم‌هایی که جیسون استاتهام تا به حال در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده است در باکس آفیس جهانی به رقم ۷.۸ میلیارد دلار رسیده است که بیشتر این میزان فروش مربوط به نقش‌آفرینی او در فرنچایز Fast and Furious، فیلم The Meg، فرنچایز The Expendables، فیلم Spy و سری فیلم‌های Transporter و فیلم‌های اکشن دیگری که او در آن‌ها حضور داشته می‌باشد.

منبع: ‌ددلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید