مراسم اسکار ۲۰۲۱ بصورت حضوری برگزار خواهد شد

13 آذر 1399 - 21:31

طبق گفته آکادمی برنامه ریزی‌هایی برای برگزاری مراسم اسکار ۲۰۲۱ بصورت حضوری صورت گرفته است؛ در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

طبق گفته آکادمی Motion Arts and Sciences مراسم اسکار سال ۲۰۲۱ بصورت حضوری برگزار خواهد شد. برای ۹۱ سال جوایز آکادمی مشهورترین و برترین جوایز در صنعت سرگرمی، شناخت بهترین بازیگر، کارگردان و سازندگانی که در سال قبل فیلم‌هایی را منتشر کرده اند، بوده است.

مانند تمام صنعت فیلم و فیلم‌سازی اسکار نیز مجبور به وفق دادن خود با همه‌گیری ویروس کرونا بوده است. زمانی که مشخص شد که بسته شدن سینماها طولانی مدت خواهد بود، آکادمی مهلت زمان فیلم‌ها را از تاریخ ۳۱ دسامبر همیشگی به ۲۸ فوریه سال ۲۰۲۱ تغییر داد. این سازمان مراسم اسکار ۲۰۲۱ را با دو ماه تاخیر در ماه آوریل برگزار خواهد کرد و بنظر این آخرین سازشی خواهد بود که آکادمی انجام خواهد داد.

یک نماینده از آکادمی و ABC که حق پخش این مراسم را داراست، طی مصاحبه ای به ورایتی گفت برنامه برگزاری مراسم بصورت حضوری را داریم. همینطور گفته شده که مسئولین درباره چگونگی برگزاری کارهایی انجام داده‌اند. گرچه هنوز مشخص نشده که این سالن با ۳۴۰۰ صندلی چندین شرکت کننده خواهد داشت.

 

 

منبع : Screenrant

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید