سریال Dexter: احتمال حضور جان کیوسک در یک نقش مهم

16 آذر 1399 - 20:30

به نظر می‌رسد جان کیوسک (John Cusack) قرار است ایفاگر نقش مهمی در فصل نهم سریال احیاشده Dexter «دکستر» باشد. سریال دکستر که پخش آن از سال ۲۰۰۶ آغاز شد، به سرعت به یکی از بهترین سریال‌های شبکه شوتایم تبدیل شد و دو جایزه گلدن گلوب برد و تا فصل پایانی موردتحسین قرار گرفت. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

هشدار اسپویل: این پاراگراف، داستان فصل هشتم سریال دکستر را لو می‌دهد.

فصل هشتم دکستر یکی از بدترین پایان‌ها بین سریال‌های تلویزیونی درنظر گرفته می‌شود، چون برای دکستر یا هر کدام از شخصیت‌های مکمل، پایانی رضایت‌بخش ارائه نداد. پس از اینکه دکستر دب را در اقیانوس انداخت و با قایقش به سمت طوفان حرکت کرد، سریال او را نشان داد که هنوز زنده است و به عنوان یک چوب‌بر در اورگن زندگی می‌کند.

قسمت پایانی این سریال، باعث عصبانیت بسیاری از طرفداران آن شد، اما در ماه اکتبر، شوتایم اعلام کرد که مایکل سی. هال (Michael C. Hall) قرار است برای بازی در مینی‌سریال/فصل نهم سریال دکستر برگردد. با اینکه تولید فصل نهم سریال هنوز شروع نشده است، اطلاعات کمی در مورد بازگشت این قاتل سریالی وجود دارد. به تازگی گزارشی مبنی بر این منتشر شد که دکستر حالا با نام دیگری در جایی دور از میامی زندگی می‌کند، که ممکن است داستان او را در اورگن ادامه دهد و یا شاهد ماجراجویی او در شهر جدیدی باشیم. فعلا هال تنها بازیگری است که حضورش در فصل جدید تایید شده، اما به نظر می‌رسد شبکه شوتایم بازیگر جدیدی را برای بازی در یک نقش مهم در فصل نهم انتخاب کرده است.

گویا شبکه شوتایم قصد دارد در این فصل از جان کیوسک در یک نقش اساسی به نام کرت استفاده کند. کرت یک راننده کامیون است که این شغل را رها می‌کند و در یکی از شهرهای شمال شرقی آمریکا به یک رهبر تبدیل می‌شود و اشتباهات پسرش را با استفاده از ثروتش لاپوشانی می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد بازی در این نقش ابتدا به تیم رابینز (Tim Robbins) پیشنهاد شده، اما او آن را رد کرده است.

با اینکه فصل نهم دکستر شانس مجددی برای شوتایم است تا داستان را به درستی به پایان برساند، اما شورانر کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) گفته آن‌ها هیچ چیزی از هشت فصل اول را تغییر نخواهند داد.

منبع: Screenrant

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.