خالق Vikings دلیل پایان سریال بعد از ۶ فصل را توضیح داد

۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بعد از گذشت سال‌ها از پخش اولین قست سریال Vikings از شبکه‌ی History و جذب تعداد زیادی مخاطب، به‌نظر می‌رسد که این سریال سال آینده به اتمام خواهد رسید. در ادامه‌ی این خبر با سینما فارس همراه باشید.

پخش آخرین فصل این سریال، اوایل سال ۲۰۲۱ در Amazon Prime Video آغاز خواهد شد و با اطمینان زیادی می‌توان گفت که بسیاری از طرفداران نمی‌خواهند که این سریال به‌پایان برسد. اما خالق سریال، مایکل هرست (Michael Hirst) اطمینان می‌دهد که فصل آخر این سریال، از لحاظ روایی رضایت‌بخش خواهد بود. هرست در مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت GameSpot اذعان داشت که فصل ۶ را زمان مناسبی برای پایان دادن به این سریال می‌داند؛ چون سریال در این نقطه به طور طبیعی پایان خواهد پذیرفت.

هرست گفت:

من کاملا می‌دانستم که در‌نهایت باید چه‌کار ‌کنم و رسیدن به همان چیزی که قرار بود در فصل گذشته به آن برسیم، بسیار رضایت‌بخش بود. من همچنین احساس می‌کنم که هر آن چیزی که لازم بود در مورد وایکینگ‌ها بگویم را گفتم. من در شروع کار، شیفته‌ی فرهنگ و اعتقادات آن‌ها شده بودم و تصمیم گرفتم تا تمام تعصباب و قضاوت‌های غلط شکل‌گرفته پیرامون آن‌ها را از بین ببرم. من عاشق شخصیت‌های اصلی این سریال بودم و به مدت هفت سال، روزها و شب‌های من تماما با وایکینگ‌ها می‌گذشت. من تا ساعت ۱۲ شب می‌نوشتم و هر هفته به ایرلند رفت و آمد داشتم. به‌نظرم الان دیگر وقت آن رسیده که به این حماسه خاتمه بدهم.

هرست هم‌چنین افزود:

من مجبور بودم این خطوط داستانی مختلف را در نقطه‌ای رضایت بخش به نتیجه برسانم. من تصور می‌کردم که اگر به پایانی موجه و رضایت‌بخش برسم، تماشاگران متوجه خواهند شد که من چقدر این شخصیت‌ها را دوست دارم و فهمیدن این قضیه از سمت تماشاگران برای من بسیار مهم بود.

اما همان‌طور که خود هرست هم اشاره کرده، پایان‌بندی سریال بدون دلخوری نخواهد بود و قطعا، خداحافظی‌های سختی در آن وجود خواهد داشت.

هرست در این‌باره می‌گوید:

البته که پایان برای من بسیار احساسات برانگیز بود؛ چون با از بین بردن تعدادی از شخصیت‌های موردعلاقه‌ام همراه شد. تمام فصل آخر، به‌خصوص ۱۰ قسمت پایانیش، برایم بسیار احساسی بود و به‌خاطرش خواب‌های بسیاری را از دست دادم؛ اما در همان حال هم، رسیدن به پایان برایم عنصری تسکین‌دهنده است.

فصل آخر Vikings سال ۲۰۲۱ از Amazon Prime Video پخش خواهد شد.

منبع: سایت ComicBook

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette