تصویر عظیم جدیدی از فیلم ثور: راگناروک منتشر شد

تصویر جدید منتشرشده از  Thor: Ragnarok «ثور:راگناروک» دنیای آزگارد را نشان میدهد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

در گردوخاک پس از انفجار مهیب دنیای کامیک بوک ها پس از کامیک کان سن دیگو زندگی برای دنیای سینمایی مارول به روال سابق خود برمی‌گردد. جیمز گان (James Gunn) و دوستان تولیدکننده‌اش در حال سروسامان دادن به  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان ۲) هستند. جان واتس (Jon Watts) و تام هالند (Tom Holland) به سر صحنه‌ی فیلم‌برداری Spiderman: Homecoming «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» برگشته‌اند و در همین حین قهرمانان آزگاردی سر صحنه‌ی فیلم‌برداری ثور:راگناروک حماسه آفرینی میکنند!

اگرچه فیلم‌برداری قسمت پایانی سه‌گانه‌ی ثور حدود یک ماه پیش آغاز شد تصاویر و عکس‌های لو رفته از صحنه و محیط فیلم‌برداری و بازیگران برای اینکه ثابت کنند دنیای آزگارد همچنان پابرجاست منتشر می‌شدند. حال پس از نمایشگاه فوق‌العاده کامیک کان فیلم می‌تواند باقدرت کار خود را پیش ببرد. تصاویری که اخیراً از سر صحنه‌ی فیلم‌برداری ثور: راگناروک به بیرون درز کرده‌اند نشان می‌دهد که مراحل ساخت یکی از نه دنیای عالم با زحمت و مرارت زیادی همراه بود است. همان‌طور که آزگارد شکل می‌گیرد مارول به تعدادی از کارگرانی که برای مدت شش ماه مشغول ساخت این دنیا بوده‌اند مرخصی داده است.

Thor-2-The-Dark-World-Official-Still-Photo-Asgard-City

حال که صحنه‌ی اصلی فیلم در حال آماده‌ شدن است احتمال دارد تا چند هفته‌ی آینده عکس‌های بیشتری از این دنیای خدایان به دست ما برسد. همچنین امیدواریم عکس‌هایی از چهره‌ی جدید ثور (با بازی Chris Hemsworth) لوکی (با بازی Tom Hiddleston) هالک (با بازی Mark Ruffalo) و هر بازیگر جدید دیگر فیلم منتشر شوند.

در هفته‌های اخیر اطلاعاتی از این فیلم به دستمان رسیده است. برای مثال کارگردان فیلم در نمایشگاه کامیک کان یک نقاشی منتشر کرد که در آن شاهزاده آزگارد در حال بازجویی از مردی بنفش‌رنگ است (احتمالاً باید «تانوس» یا Thanos باشد.) در کامیک کان همچنین عکس‌هایی از هالک و اولین عکس از الهه‌ی مرگ هلا/Hela (با بازی کیت بلنشت) منتشر شد و عکس‌هایی نیز از Dragonfang، اسلحه‌ی والکرین، به دستمان رسید.

اگر عکس‌های اخیر گرفته‌شده از آزگارد را کنار یکدیگر بگذاریم (البته ممکن است هر یک از ۹ قلمرو باشد) می‌توان دریافت که مارول در حال تهیه‌ی تمام ابزار موردنیاز برای موفقیت این فیلم است. داستان حادثه‌ای این فیلم در مقیاسی دیگر همانند یک حماسه بزرگ است. خدایان آزگارد در برابر دنیای مردگان و موسپلهایم (یکی از ۹ قلمرو دنیا) به‌اضافه‌ی وجود موجود بنفش‌رنگی که می‌تواند یک تهدید بزرگ باشد قرار میگیرند. با جمع شدن نیروهای ازگاردی ها و زمینی‌ها (هالک!) ثور به تمام متحدانش برای مقابله با موجوداتی که قصد دارند راگناروک را به وجود بیاورند نیاز دارد.

در آینده خواهیم دید که مارول و کارگردان فیلم آقای وایتیتی چگونه ثور، هالک، دنیای مردگان و آزگارد را کنار هم خواهد آورد و اگر آن‌ها موفق به ارائه یک اثر خوب در دنیای سینمایی مارول شوند راگناروک می‌تواند همانند نه قلمرو موجود در آن نامی دست‌وپا کند.(برای دانستن این که راگناروک چیست اینجا را کلیک کنید.)

منبع: Screenrant

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید