احتمال بازگشت لیو تایلر به نقش بتی راس در فیلم Avengers: Infinity War

21 دی 1395 - 17:00

استودیوی فیلم‌سازی مارول (Marvel) با خلق جهان سینمایی مارول (که بر پایه کمیک‌بوک‌های این شرکت شکل گرفته) در سال ۲۰۰۸ میلادی دست به حرکتی بی عیب و نقص زد و در طی آن، نسخه‌های فرعی بسیاری بر پایه داستان‌های شخصیت‌های ابرقهرمان خود تولید کرد؛ اما این اقدام مارول شامل حال شخصیت هالک و به خصوص فیلم The Incredible Hulk «هالک شگفت انگیز» نشد. این اواخر ویلیام هارت (William Hurt) ایفاگر نقش ژنرال تاندربولت راس (Thunderbolt Ross) در فیلم The Incredible Hulk، با فیلم Captain America: Civil War «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» به این نقش بازگشت اما متاسفانه خبری از بازگشت لیو تایلر (Liv Tyler) ایفاگر نقش بتی راس (Betty Ross) (دختر ژنرال و معشوقه‌ی بنر) نبود.

اگر قرار باشد شاهد بازگشت شخصیت بتی راس به فیلم‌های کمیک بوکی باشیم به احتمال بسیار زیاد آن فیلم Avengers: Infinity War خواهد بود. فیلم‌های مارول روز به روز بیشتر به یکدیگر متصل می‌شوند و سومین نسخه‌ی سری Avengers قرار است به بزرگ‌ترین فیلم آن‌ها تبدیل شود که شخصیت‌های متعدد مارول را از گوشه و کنار دنیا به یکدیگر متصل می‌کند. اخیراً گزارشی منتشر شده که خبر از حضور بتی راس در این فیلم می‌دهد.

Daily Record UK اخیراً مقاله‌ای پیرامون تاثیر فیلم‌برداری Infinity War در اقتصاد کشور اسکاتلند نوشته که در آن به حضور لیو تایلر نیز در بین بازیگران اشاره شده است. تایلر پیش از این اشاره‌ای به بازگشت خود به جهان مارول نکرده است اما یحتمل Daily Record UK به اطلاعاتی دست یافته که علاقه‌مندان از آن اطلاعی ندارند.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، در ماه‌های آینده شاهد حضور لیو تایلر در فیلم‌برداری این فیلم خواهیم بود. اگرچه کوین فیگ (Kevin Feige) و برادران روسو (Russo) تصمیم دارند این فیلم را به نقطه عطفی در جهان سینمایی مارول تبدیل کنند و احتمال بازگشت لیو تایلر در قالب شخصیت بتی راس برای بیشتر مورد توجه قرار دادن شخصیت هالک و داستانش بسیار بالاست.

اگرچه اگر بخواهیم از نظر تاثیرگذاری نقش به شخصیت بتی راس در این فیلم نگاه کنیم تاحدودی به مشکل برمی‌خوریم چراکه هالک این اواخر با شخصیت بیوه سیاه (Black Widow) رابطه‌ عاشقانه‌ای را آغاز کرده و این در تضاد با روابط و علاقه‌ی او به بتی راس خواهد بود. اگرچه این احتمال نیز وجود دارد که کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استفان مک‌فیلی (Stephen McFeely)، نویسندگان این فیلم، نقش دیگری برای او در نظر داشته باشند.

منبع : Screen Rant

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.