نامزدین سی‌وهفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

5 بهمن 1399 - 19:30

نامزدهای بخش‌های مختلف سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، معرفی شدند که برترین آن‌ها در مراسم اختتامیه فردا (دوشنبه ۶ بهمن‌) انتخاب خواهند شد.

نامزدهای بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، معرفی شدند.

اسامی نامزدها دریافت جایزه این رویداد سینمایی به شرح زیر است:

بهترین فیلم با مضمون هویت ملی و افزایش سرمایه های اجتماعی:

– امیر مهران برای فیلم «نهنگ سفید»

– علیرضا کاویان راد برای فیلم «من ایرانی ام»

– عمار خطی برای فیلم «سکوت»

– محسن ظریفی پور برای فیلم «لالایی های ابوحمیظه»

دیپلم افتخار بهترین نوآوری و خلاقیت در ویژگی‌های بازیگری، موسیقی، عنوان بندی، جلوه‌های ویژه، طراحی صحنه و لباس:

–  فردین انصاری برای طراحی صحنه و لباس فیلم «فشن»

– نیلوفر محبی برای موسیقی فیلم «تابوت ساز»

-امیرحسین حسینی برای بازی در فیلم «داش»

– لعیا میرنصیری برای بازی در فیلم «ناهید»

بهترین فیلمبرداری:

– امیر پورحکمت برای فیلم «ناهید»

–  اصغر لائی برای فیلم «بلین»

– وحید بیوته برای فیلم «جبرئیل»

–  سروش علیزاده برای فیلم «اسب سفید بالدار»

–  آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «فرزندان خونیار»

بهترین تدوین:

– عماد خدابخش برای فیلم «جبرئیل»

–  مهیار ماندگار برای فیلم «اسب سفید بالدار»

–  بابک بهرام بیگی برای فیلم «فرزندان خونیار»

–  مرضیه خان احمدی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

– پویان شعله ور برای فیلم «دکل»

بهترین صدا:

–  احسان خزائی و حسین قورچیان برای فیلم «دکل»

– مجید نجاتی و آرش قاسمی برای فیلم «آیدین»

– بهروز شهامت برای فیلم «آتش سرخ»

– محمدحسین مهرجو و سیدمحمد کشفی برای فیلم «خوناب»

– ایمان باقری و سید محمود موسوی نژاد برای فیلم «کانگورو»

بهترین فیلمنامه:

– مصطفی داوطلب برای فیلم «سایکو»

–  صمد علیزاده برای فیلم «ناهید»

– مجتبی پورعبدالله برای فیلم «منبع»

– ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

– مریم اسمی خانی و وحید حسن زاده برای فیلم «وضعیت اورژانسی»

بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی:

– هژیر اسعدی برای فیلم «خولانه وه»

– سارا نامجو برای فیلم «ستارگان زیر باران»

– مونا عبدالله شاهی برای فیلم «آتش سرخ»

– شیوا صادق اسدی برای فیلم «خرچنگ»

– مهسا سامانی برای فیلم «هَبوب»

بهترین کارگردانی فیلم مستند:

 – آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «فرزندان خونیار»

– جمشید فرجوند فردا برای فیلم «کاک ئیرج»

– مهدی ایمانی شهمیری برای فیلم «پریزاد»

بهترین کارگردانی فیلم تجربی:

– امید ادیب پرور برای فیلم «زنجیر»

– محبوبه کلایی برای فیلم «سراب»

-کمال کچوئیان برای فیلم «آداپت»

– فرهاد نجفی فرد برای فیلم «انباشتگی»

– فرزین نوبرانی برای فیلم «ققنوس»

بهترین کارگردانی فیلم داستانی:

– ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

– مهیار ماندگار برای فیلم «اسب سفید بالدار»

– سامان تفرشی برای فیلم «دشنه»

– صمد علیزاده برای فیلم «ناهید»

– بابک مصطفوی برای فیلم «دکل»

بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران:

– رضا نصرتی حبیبی برای فیلم «ناهید»

– بابک مصطفوی برای فیلم «دکل»

– ملیکا غلامی و ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

– حمیدرضا زبیر برای فیلم «اسب سفید بالدار»

برگزیدگان سایر بخش‌های آیین‌نامه که نامزدی برای آن‌ها اعلام نشده است، در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی خواهند شد.

سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، فردا (دوشنبه ۶ بهمن‌) با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

منبع: خبرآنلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.