آیوی اگرگن کارگردانی فیلم Tuesday Falling را انجام خواهد داد

17 February 2021 - 08:27
آیوی اگرگن

آیوی اگرگن (Ivy Agregan)، تهیه‌کننده جلوه‌های بصری، قرار است اولین کارگردانی خود را با اقتباسی از رمان هیجان‌انگیز زنانه Tuesday Falling آغاز کند.

از جمله اعتبارات اگرگن می‌توان به فیلم‌های برنده جایزه اسکار یعنی Revenant و Birdman اشاره کرد.

هلدینگ‌ Savvy Media از متیو جورج (Matthew George) به حق انحصاری ساخت فیلم براساس رمان استفن ویلیامز (S. Williams) که برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ توسط انتشارات HarperCollins منتشر شد، دست یافت. کارگردانی این فیلم قرار است توسط اگرگن انجام شود.

فیلم هیجان‌انگیز جنایی Tuesday Falling با پیچیدگی تکنولوژیکی خود پیرامون تیوزدی است. تیوزدی زنی است که در زیر خیابان‌های لندن در یک شبکه مخفی از تونل‌های زیرزمینی زندگی می‌کند. او پس از تحمل بی‌رحمی شدید مردان، به فکر انتقام از آن‌ها می‌افتد.

دیوید هافمن (David Hoffman) فیلم‌نامه این فیلم را نوشته است و در واقع پس از ساخت سریال JFK miniseries به همراه جرج و راب رینر (Rob Reiner) برای کمپانی برادران وارنر و بعد از آن نوشتن فیلم‌نامه سریال Timeless از شبکه NBC برای بار دیگر با کمپانی Savvy همکاری می‌کند. تهیه‌کنندگی این فیلم را جورج از کمپانی Savvy Media و کورتنی شاپرد (Courtney Shepard) بر عهده دارند و تهیه‌کننده اجرایی این فیلم تی‌جی برایسون (TJ Bryson) می‌باشد.

کمپانی Savvy اخیرا به حق ساخت فیلم براساس رمان Driven: The Race to Create the Autonomous Car از الکس دیویس (Alex Davies) که درباره آنتونی لواندوفسکی (Levandowski) (در ماه اخیر مورد عفو دونالد ترامپ قرار گرفته است) می‌باشد، دست یافته است. این کمپانی اخیرا با جاستین لیدر (Justin Lader) برای نوشتن نمایش‌نامه Battle of the Billionaires و شراکت با استمپید ونچرز (Stampede Ventures) برای نوشتن فیلم‌نامه جاسوسی و هیجان‌انگیز Mr. Croup از وارد پری (Ward Parry) قرارداد بسته است.

این کمپانی به خاطر فیلم‌هایی از جمله Wind River، A Private War، Shock and Awe از راب رینر و LBJ شناخته می‌شود. کمپانی مذکور تهیه‌کنندگی و پشتیبانی مالی فیلم پیشتر منتشرشده The Secret: Dare to Dream با بازی کیتی هولمز (Katie Holmes) و جاش لوکاس (Josh Lucas) را برعهده داشت.

مذاکرات قرارداد فیلم Tuesday Falling توسط جاناتان گاردنر (Jonathan Gardner) و مولی فنتون (Molly Fenton) به نمایندگی از هلدینگ Savvy Media انجام شد.

منبع: Hollywoodreporter

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.