دنیایی سینماتیک پیرامون مجموعه بازی‌های Call of Duty ساخته خواهد شد

دنیایی سینماتیک پیرامون مجموعه بازی‌های Call of Duty ساخته خواهد شد

- دراخبار فیلم
۱

کمپانی اکتیویژن بیلزارد (Activision Blizzard) قصد دارد فرانچایز Call of Duty «ندای وظیفه» را وارد دنیای سینمایی مثل دنیای سینمایی مارول کند که اولین فیلم از این دنیای سینمایی در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. اکتیویژن بیلزارد اولین کمپانی خواهد بود که یک دنیای سینمایی مرتبط به بازی‌های ویدئویی می‌سازد. در اوایل سال ۲۰۱۶ امید زیادی به دو فیلم Warcraft «وارکرفت» و Assassin’s Creed وجود داشت که بعد از سال‌ها یک فیلم خوبِ اقتباس شده از بازی‌های ویدئویی ساخه شود، ولی هر دو فیلم ناامید کننده ظاهر شدند. بعد از این موضوع، نگاه‌ها به فیلم‌های Tomb Raider «مقبره نورد»، The Division و Splinter Cell متمرکز شده است. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

Call of Duty «ندای وظیفه» یکی از موفقترین فرانچیزهای تاریخ بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود که از سال ۲۰۰۳ در حال ساخت است و از این رو ساخته شدن فیلمی از این بازی‌ها اصلا جای تعجب ندارد. اولین خبر از ساخته شدن یک فیلم از این فرانچایز در سال ۲۰۱۵ و بعد پیوستن اکتیویژن و بیلزارد منتشر شد.

سایت گاردین (The Guardian) با دو تن از روسای این کمپانی، استیسی شیر (Stacey Sher) و ون دیک (van Dyk)، درباره‌ی فیلم‌های آینده‌ی این کمپانی صحبت کرده‌است و آن‌ها بیان کرده‌اند که به اندازه‌ی کافی ایده دارند تا یک دنیای سینمایی بسازند و از مارول و جنگ ستارگان الگو می‌گیرند.

شیر: ما برای چندین سال برنامه ریزی کرده‌ایم. ما گروهی از نویسندگان را جمع کرده و درباره‌ی هدفمان صحبت کردیم. قرار است فیلم‌هایی بسازیم که بیشتر شبیه بازی Black Ops «عملیات ویژه» هستند، یعنی داستانی پشت داستانی دیگر وجود دارد. سری The Modern Warfare «جنگ‌های مدرن» بیشتر شبیه این بود که شما  حال جنگ هستید  همه‌ی جهان نگاهش به شما هست. شاید فیلمی بسازیم که ترکیبی از این دو باشد؛ یک عملیات محرمانه و خصوصی در کنار یک عملیات عمومی در جریان باشد.

ون دیک: این فیلم‌ها قرار است به همان اندازه هیجانی و پرانرژی باشند، ولی با یک اقتباس کاملاً یکسان طرف نخواهید بود. این فرانچایز چیزی شبیه دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

منبع: screenrant

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت