گرگ روسو و تیم Machinima فیلم لایو-اکشن F.E.A.R را می‌سازند

گرگ روسو و تیم Machinima فیلم لایو-اکشن F.E.A.R را می‌سازند

- دراخبار فیلم
۱

بخش شبکه دیجیتالی برادران وارنر، Mechinimia، امروز اعلام کرد که با گِرگ روسو (Greg Russo)، نویسنده دو فیلم بسیار مورد انتظار که براساس فرنچایزهای بازی ویدئویی مشهوری هستند: Mortal Kombat از نیو لاین سینما و Resident Evil از اسکرین جم قراردادی بسته است. برای خواندن جزئیات بیشتر خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

پروژه ابتدایی روسو برای Machinima اقتباس لایو اکشنی از بازی ترسناک بخش سرگرمی برادران وارنر، F.E.A.R برای پخش آنلاین است. این قرارداد توسط مدیر Machinima، راسل آرونز (Russell Arons) بعنوان بخشی از  تعهدات شرکت برای کار با استعداد برتر اعلام شده تا به محتوای خوبی از طریق استودیو Machinima دست یابند. روسو نیز با تیم استودیو Machinima برای خلق و ساخت برنامه‌ریزی اورجینال برای خریداران خارجی کار می‌کند.

آرونز در اینباره گفته: گِرگ نویسنده‌ی با استعدادی است که بازی کردن را دوست دارد. او می‌تواند استعدادش را به استودیو Machinima بیاورد و فرصت خوبی به ما بدهد تا مجموعه‌های اکشنی بسازیم که طرفداران‌مان در سراسر دنیا را جذب کنیم.

روسو نیز گفته: بعنوان یک بازی‌کن، این باعث افتخار است که با Machinima کار کنم چون آن‌ها پیش‌گامان محتوای دیجیتال بازی‌ در سراسر دنیا هستند. F.E.A.R جایگاه خاصی در قلب من دارد. خیلی خوشحالم که احساسم را وارد آن و پروژه‌های آتی کنم و بیشتر از این نمی‌توانم برای این همکاری صبر کنم.

استودیو Machinima مجموعه‌های لایو اکشن و انیمیشنی زیادی براساس بازی‌های ویدئویی ساخته است. F.E.A.R میراث محتوای بازی عالی Machinima مانند Mortal Kombat: Legacy و Mortal Kombat: Legacy 2 و Street Fighter: Assassin’s Fist و Street Fighter: Resurrection و Halo 4: Forward Unto Dawn است که ۳۰۰ میلیون طرفدار در سراسر دنیا دارند.

بازی F.E.A.R فرنچایز بازی ویدئویی با یک تک‌ تیرانداز است که سال ۲۰۰۵ ساخته شد و توسط تولیدات Monolith که تماما متعلق به استودیو سرگرمی برادران وارنر است، ساخته شد. داستان این مجموعه درباره قهرمانی به نام آلما وید است که دختر روانی قدرتمندی است که در ATC (شرکت تکنولوژی آرماکام) زندانی شده، جایی که او بدون داشتن هیچگونه‌ای رغبت در آزمایشات آن‌ها شرکت می‌کند. در سراسر سریال، آلما خطر ماوراء طبیعی محسوب می‌شود که باید به هر وسیله‌ای نابود شود.

منبع: ScreenCrush

1 نظر

  1. بهترین بازی ترسناک روان شناختی و خبر خوب برای یکی از طرفداران پروپاقرص این فرانچایز!

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پایان سریال Supernatural با ۱۵ فصل

اوایل امسال شبکه The CW اعلام کرد که