برادران وارنر از ملحق شدن سوپرمن به سریال Supergirl حمایت می‌کند

اخبار سریال ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۰۰ ق.ظ

بااینکه سوپرگرل شبکه خود را به CW تغییر داد و به دیگر ابرقهرمانان دی‌سی و سریال‌هایی که در دنیای مشترک جریان دارند پیوست، عوامل آن ادعا دارند که این فصل قدرتمندتر از گذشته ادامه خواهد داد. هم‌اکنون در فصل دوم نویسندگان فرصت بیشتری برای شخصیت‌پردازی دارند و می‌توانند این کار را بهتر از قبل انجام دهند. اما در کنار این شخصیت‌ها و دوستان، گویا کارا برای درخشیدن به یک قهرمان دیگر احتیاج دارد و شرکت برادران وارنر هم تاکنون با این تصمیم مشکلی نداشته است. با سینماگیمفا در ادامه خبر همراه باشید.

همان‌طور که قبلاً هم گزارش کردیم قرار است یک کراس‌اور بسیار عظیم بین ۴ سریال شبکه CW اتفاق بیفتد اما اولین اتحاد کارا یا سوپرگرل در این فصل با سوپرمن افسانه‌ای خواهد بود. به نظر می‌رسد بازیگری که برای این نقش انتخاب کرده اند کار خود را به خوبی انجام می‌دهد گرچه برای لباس سوپرمن مناسب نیست (شاید هم طراحان لباس کار خود را به درستی انجام نداده‌اند!) تهیه‌کننده اجرایی سریال در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که دی‌سی و شرکت برادران وارنر به راحتی با تصمیم و پیشنهاد آن‌ها برای آوردن سوپرمن به این سریال کنار آمدند و هیچ درگیری خاصی اتفاق نیفتاد! او گفت:

همه ما همکار هستیم و همه چیزی که برای سریال بهتر است را می‌خواهیم، پس کار سختی نبود. ما برنامه‌مان را داشتیم و آن را به برادران وارنر و دی‌سی نشان دادیم و آن‌ها کاملا از آن حمایت کردند. البته فقط بله نگفتند، گفتند: لعنتی! حالا باید برویم سراغ سوپرمن! اما در واقع همه ما در CW و دی‌سی و برادران وارنر به یک سو حرکت می‌کنیم.

هنوز نمی‌دانیم حضور سوپرمن در فصل دوم سوپرگرل چه تاثیری برروی داستان و روایت آن خواهد داشت اما به عوامل این سریال و وعده‌هایشان احترام می‌گذاریم و به آن‌ها شانسی دوباره برای خودنمایی می‌دهیم. با سینماگیمفا برای پوشش جدیدترین اخبار مربوط به سریال‌های تلویزیونی همراه باشید.

منبع: Screenrant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید