داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از اعترافات خود برای اولین بار صحبت کرد

17 November 2018 - 16:15

به گزارش سینماگیمفا (سینما فارس)، داریوش فرضیایی طی روزهای گذشته در برنامه من و شما حاضر شد و برای اولین بار از موضوعاتی سخن گفت که تا پیش از این درباره آنها صحبت نکرده بود .برنامه “من و شما” به تهیه کنندگی هادی قندی ، اجرای آرش ظلی پور و سردبیری دنیا خمامی جمعه ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش می‌شود.

او در ابتدای صحبت‌هایش خطاب به مجری برنامه که سوالی را مبنی بر چگونگی احساس این روزهایش چیست، پرسید و او گفت: از بی‌مهری‌ها خسته‌ام، این بی‌مهری می‌تواند از جانب مدیران باشد یا افراد دیگر؛ اینکه اصلا حوزه کودک به اندازه بخش‌های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی‌کنند مارا ناراحت می‌کند. از قضاوت‌ها و خراش‌هایی که به روح هم وارد می‌کنیم خسته‌ام. می‌خواستم به جای مجری، معلم بشوم

مجری از او درباره این کهچه زمانی می‌خواهد خودش را بازنشسته کند پرسید. او پاسخ داد:

هر زمان که تکراری بشوم می‌روم. وقت مردم ارزش دارد و من نمی‌خواهم تکراری باشم. اگر کار اجرا نکنم و در تلویزیون نباشم کاری را انجام می‌دهم که به حوزه کودک‌ ربط داشته باشد. معلم می‌شوم و می‌روم در مهدکودک و دبستان درس می‌دهم. شاید جالب باشد بگویم که من قبل از مجری شدن دوست داشتم معلم بشوم.

او از رد کردن پیشنهادهای بازیگری‌اش نیز گفت.

عموپورنگ در بخشی از گفتگو درباره نقش‌هایی که به او پیشنهاد شده گفت و توضیح داد: من دلم می‌خواهد نقش خودم را بازی کنم؛ نقش داریوش‌ فرضیایی! پیشنهادات زیاد بازی داشتم؛ یک بار کیومرث پوراحمد به من پیشنهاد بازی داد که قبول نکردم و ایشان بعد از آن «گل‌یخ» را ساختند و فکر می‌کنم برای همین فیلم به من پیشنهاد دادند. علی قوی تن برای فیلم «سرودتولد»‌ و نقشی که بعد از آن امین حیایی بازی کرد به من پیشنهاد کرد. داریوش مهرجویی هم یک بار به من از طریق محمدرضا شریفی‌نیا پیشنهاد بازی داد برای فیلم «مرد اسباب‌بازی فروش» که هیچ وقت هم ساخته نشد. یادم می آید وقتی پیشنهاد را رد کردم شریفی‌نیا گفت که من به این کارها کار ندارم فیلمبرداری که شروع شود دست و پایت را می‌بندم و به زور تو را می‌آورم. گویا دختر آقای مهرجویی مخاطب من است و ایشان برای آن فیلم به من لطف داشتند و می‌خواستند حتما بازی کنم اما آخرش به خاطر سرمایه‌گذار، فیلم ساخته نشد. همچنین برای نقش حمید گودرزی در «چپ دست» هم به من پیشنهاد بازی شد که قبول نکردم. حسین قناعت هم از دیگر کارگردانانی بود که به من پیشنهاد بازی داد.

اما داریوش فرضیایی در آخر درباره ازدوج و مسائل شخصی خود و عدم حضور در برنامه دورهمی این طور گفت:

۳ بار خواستم ازدواج کنم اما نشد. اما در ادامه در پاسخ به سوال مجری درباره عدم شرکت در برنامه دورهمی مهران مدیری و همچنین این که شاید ترس از پاسخ به سوال معروف مهران مدیری که “عاشق شدی؟!” است که باعث شده او حضور پیدا کند گفت:

من یک چهره پیش کودکان دارم و عموپورنگ هستم نباید آن را بهم بزنم. به هرحال هرکسی حریمی دارد و دلش نمیخواهد همه به آن حریم بیایند.

در ادامه نیز بدون هیچ سوال شخصی و اصراری بر پاسخ به برخی سوالات گفت:

برای اولین بار می‌گویم که من ۳ بار عاشق شدم و می‌خواستم ازدواج کنم اما جواب رد شنیدم چون ملاحظات بیشتر مادیات بود. هر سه نفر بعد از آن موضوع بختشان باز شد و به سرعت ازدواج کردند و جالب اینجاست که به خارج رفتند و حالا بچه‌هایشان بیننده برنامه‌های من هستند. در هند هم که بودم به یک نفر علاقه‌مند شدم و می‌خواستم ازدواج کنم ، هندی‌ها خیلی به شوهرانشان احترام میگذارند. البته معلوم نیست شاید یکدفعه رفتم آنجا و ازدواج کردم. (میخندد)

فرضیایی در پایان با عنوان اینکه این گفتگو را خیلی دوست داشته درباره فصل جدید محله گل و بلبل گفت که در ۱۰۰ قسمت قرار است ساخته شود و از امروز کار تولید ادامه پیدا میکند.

برای مشاهده عکس‌های بیشتر و ویدیوها و اخبار روز سینمای ایران به صفحه اینستاگرام ما نیز سربزنید.

لینک اینستاگرام:

Https://Www.Instagram.Com/Cinemafars.Official

مطالب مرتبطمطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.